Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Léteznek 25 év feletti szűz...

Léteznek 25 év feletti szűz férfiak? Mi okból vagytok szüzek?

Figyelt kérdés

Ok?

Vallási?

Kinézet?

Gátlás?

Erkölcsösség?


2010. febr. 26. 18:46
1 2 3 4
 31/39 anonim válasza:

20:42

te paraszt, tuti h te csak a "hatso ajton" nem vagy mar szuz ;)

egyebkent semmi rossz nincs abban szamomra, hogy szuzek vagytok ilyen korban :) sztem tiszteletre melto, hogy nem fekszetek ossze vmi lotyoval...Ne legyetek gatlasosak :) Persze nem kell lerohanni a szoke plazacicakat (akik valoszinuleg nem ismerik a normalis ferfi kifejezest)...Szerintem szemelyesen kene ismerkedni, nem neten (keszulhet nem tul elonyos fenykep), mint pl leszolitani egy helyes lanyt a kavezoban, buszon...Nem veszitetek semmit, ha nem jon be, johet a kovetkezo :) Mindenesetre, en szurkolok mindegyikotoknek hogy megtalaljatok parotokat!

19L

2010. máj. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

Tegnap, 18:26-nak


Ez lehet az egyik probléma velem is, hogy nem vagyok mindenre kapható. Róm. kat. vallású vagyok, elég csak valakinek ennyit megtudni rólam, aztán már el is húznak mellőlem.

A baráti társaságom nekem sincs már meg, egyedül menni valahová nem valami jó...


23:10-nek


Képzelem, mit érezhettél, amikor szembesültél a helyzettel. De ezt előre nem tudja az ember, sok minden csak az ismerkedés során derül ki.

Amúgy én is 32 és szűz, le se merem írni szégyenemben.

Az egyedüllét valóban nagyon rossz, főleg, ha huzamosabb ideig tart. Valóban, az ember egy héten sokszor lát párokat, és ez időnként "sokkoló" tud lenni.

Munkahelyeden vagy környékén nincs esélyed?

Nekem mondjuk volt már ilyen helyzetem, de nem alakult semmi.

2010. máj. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Lemaradt: tegnapi 13:48-as voltam.
2010. máj. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:

81%-ban ad hasznos választ, 23: valahány

32F


Biztosan nem vagy buta, miért lennél az? Az írásodból is kiderült, hogy nem vagy butább, mint bármely srác, aki ide irkál!

2010. máj. 7. 09:39
 35/39 anonim ***** válasza:

08:22


A 23:10-es 32/f vagyok.


Sajnos a munkahelyemen mindenkinek van párja, csak nekem nincs...sokan házasok, gyerekkel. És ráadásul fiatalabbak nálam.

A környékünkön ha megpillantok egy helyes lányt, szinte azonnal felbukkan mellette a párja...ilyen az én szerencsém...

Azt még hozzá tenném h anya nélkül nőttem fel és gyermek koromban szinte soha nem kaptam semmilyen bátorítást.

Jártam egy ideig pszichológushoz, de az csak a pénzre hajtott, nem éreztem hogy tényleg segíteni akar vagy legalábbis átérezné a problémámat.

2010. máj. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
52%

pfffXD ti kreténekXD szüzek?XDhahaha még hogy a wow!XD ez lol ! aztán vigyázz a druidraXD hehehehe eztr elmesélem mindenkinek hogy vannak még ilyen kreténekxD



Szerinted ez a válasz nem hasznos.


A válasz írója 11%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 05-06 20:42


1. Énnem vok szüz de tisztelem ezekben az emberekben hogy bevallják és probálkoznak .

2. Te tuti szüz vagy és ha valami k*baszott csoda esetén mégse akkor egy k*rvával voltál vagy egyszerüen a bal illetve jobb kezed segitségével elintézted a p*niszed.

3. A szüzesség nem szégyen mert minden ember meg változik miután megvolt neki az "1."

4. SZTEM NEM VAGY TÖBB 13 ÉVESNÉL !!

2010. aug. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Én 32 múltam. Nem tudom igazán az okot. Talán vagányabbnak kellett volna lennem vagy szimplán nem jövök be a nőknek.

Nem az zavar annyira, hogy szűz vagyok, ezt elég gyorsan el lehetett volna veszítenem, hanem, hogy nem volt még barátnőm, így egyfolytában hibáztatom magam, hogy 100%-osan én lehetek az oka.

Minden esetre elég rossz így, és szégyellem magam az emberek előtt.

2010. aug. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:

ma 19:00 nincs mit szégyellned.

Írtad, hogy nem tudod az okát. Tehát nem vagy csúnya, nem vagy buta, nem vagy goromba. Akkor talán nem vagy elég vagány.

Legközelebb ha tetszik egy lány, legyél picit vagányabb;-)

Hidd el, sikerülni fog!!!

2010. aug. 4. 19:10
 39/39 anonim válasza:
Én is szűz vagyok, mégsem a felsoroltak miatt vagyok az sőt; jól nézek ki, nincsenek gátlásaim, zárkózott sem vagyok és a vallást is csak a maga módján követem. Nem...! A drága apám az oka, a többit jobb ha senki nem tudja meg. De már készülök orvoshoz menni emiatt.
2012. ápr. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!