Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Léteznek 25 év feletti szűz...

Léteznek 25 év feletti szűz férfiak? Mi okból vagytok szüzek?

Figyelt kérdés

Ok?

Vallási?

Kinézet?

Gátlás?

Erkölcsösség?


2010. febr. 26. 18:46
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

13:48-as vagyok.


A hajam barna, de sajna a szemem nem kék, hanem világos barna.

2010. máj. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%

Ln dec.ben leszek 25 és még szűz vagyok.

Ok? Ha próbálok egy hölgyel megismerkedni, akkor a válasz:

"nézzé vazzeg' tükörbe".

Sosem bomba nőknél próbálkoztem, de nem jön össze semmi. 165cm 50 kg és állítólag qurva ronda vagyok.

Na ezért.

Ja és az elmúlt 10 év teljesen leépítette az önbizalmam.

2010. máj. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
80%

16:45 hallod én még nem láttam olyan ronda embert, akiből egy kicsi odafigyeléssel ne lehetne legalább átlagost csinálni. (Kivéve, aki betegség/baleset miatt ronda, de nem írtad, hogy beteg lennél.)

1. Sportolni kell, lehet sablonosnak hangzik, de ez rohadt fontos, nem feltétlenül gyúrni, csak valamit, amit élvezel. Önbizalmat is ad, jobban fogod érezni magad a bőrödben, és jobban is nézel ki.

2. Oda kell figyelni az öltözködésre, nem kis szürke egérnek öltözködni, egy egyedi stílust fel kell venni. Ha nincs érzéked a divathoz, kérj meg egy csaj ismerőst, valakit, mi állna jól neked, biztos segít.

3. Hajviselet, baszottul fel tudja dobni az ember külsejét egy jó haj. Még ha ronda is az arcod, eltereli róla a figyelmet.

4. Önbizalom, határozottság, mosolyogj, ne azt sugározd magadról, hogy te milyen qurva ronda vagy, hanem hogy te vagy a főnyeremény. Tudom, ez nem egyszerű, de össze kell szednie magát az embernek :D


Ne add fel =) Néha olyan bűnronda emberek mellett vannak kurv@ jó csajok, te is lehetsz az egyik :D

2010. máj. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
91%
Én még csak 20 vagyok, de azért vagyok szűz mert még egy lány sem kezdeményezett nálam, én meg úgy vagyok vele hogy biztos azért nem mert ronda vagyok(ezt még nem mondta senki) így nem is kezdeményezek mert hiába, meg nem akarom hogy elutasítsanak.
2010. máj. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim válasza:
39%
Utolsó! Te jó hülye lehetsz, legalább annyira mint én.
2010. máj. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:

13:32

Tényleg kicsit lökött vagy:D

De sebaj, csak kinövöd, mert rájössz, hogy a lányok ritkán kezdeményeznek....

Esetleg csak akkor, ha lefektetni akarnak. De arra lehet, hogy nem téged választanak.


Amúgy miből gondolod, hogy egy lánynak sem tetszel?

Lehetséges, hogy a Juli vagy a Mari titkon beléd van zúgva!

2010. máj. 6. 16:46
 27/39 anonim ***** válasza:
57%
nyilván a papok
2010. máj. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
88%

25F Létezek :S

Idéznék:

"Én elkezdeném,de mindig falakba ütközöm.Azoknak a lányoknak nem kellek akik tetszenek.Akiknek meg talán kellenék,azok meg nekem nem tetszenek. "

Én is pont így vagyok ezzel, meg soxor volt h a csajról kiderült h link vagy már volt vkije

(igen ez nekem fontos :P még nem volt barátnőm és egy oly csaj mellett lúzernek érezném magam akinek már volt barátja :P)

Amúgy nem a kinézet a gond, hanem hogy nem vagyok mindenre kapható

(tehát erkölcsösnek/vallásosnak lehetne nevezni)

meg az átkozott balszerencsém, meg hogy szétmorzsolódtak a társaságok amikben voltam és manapság szinte mindenhová egyedül megyek. :(

2010. máj. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim válasza:
0%
pfffXD ti kreténekXD szüzek?XDhahaha még hogy a wow!XD ez lol ! aztán vigyázz a druidraXD hehehehe eztr elmesélem mindenkinek hogy vannak még ilyen kreténekxD
2010. máj. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

Én 32/F vagyok és szűz.

Az Ok: önbizalom hiány, szuvas fogak ( már nem), sztk szemüveg, és az hogy buta vagyok mint a tök.

De kb 1 éve megismertem a neten egy lányt akivel taliztam is és barátok lettünk és amilyen az én szerencsém belé estem...csak épp Ő leszbikus...:-(. Amúgy pedig

lásd

13:48. Szorul szóra ugyan ezt gondolom én is. Nagyon rossz érzés hogy eddigi életemben csak viszonzatlan szerelemben volt részem, nagyon magányosnak érzem magam és ha a munkából magányosan sétálok haza és meglátok egy hétköznapi párt akkor összeszorul a torkom. Ráadásul még barátaim sincsenek mert az említett lány miután megtudta h belé szerettem, kerül engem...ugyan van egy gyerekkori haverom aki hasonló gondokkal küzd ( de legalább van stílusa), de mostanság ritkán találkozunk. Nagyon rossz érzés egyedül feküdni és reggel magányosan kelni, ha épp bátorításra lenne szükségem és nincs aki átkarolna, megölelne...szóval nehéz ez...

2010. máj. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!