Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Léteznek 25 év feletti szűz...

Léteznek 25 év feletti szűz férfiak? Mi okból vagytok szüzek?

Figyelt kérdés

Ok?

Vallási?

Kinézet?

Gátlás?

Erkölcsösség?


2010. febr. 26. 18:46
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:

Én elkezdeném,de mindig falakba ütközöm.Azoknak a lányoknak nem kellek akik tetszenek.Akiknek meg talán kellenék,azok meg nekem nem tetszenek.

Amúgy meg nagyon gátlásos is vagyok,a kinézet,külső miatt is:(

2010. febr. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
Egyébként nem kellene! hidd el nekem... (előtted iró vagyok) Én a kisugárzásra megyek és az észre... Nálam spec ezek fontosabbak, mint a külső.
2010. febr. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
55%
Mert egy gátlásos, undorító selejt vagyok. 21/ff
2010. márc. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
Ugyan nem vagyok szűz, de csak azért voltam csajjal, hogy ne legyek szűz, szal... határeset =) Az az igazság, hogy engem kurv@ra nem érdekel ez a kapcsolatosdi! Meg nagyon önálló, magányos típus vagyok, de én így érzem jól magam. Igazából arra is sajnálom a fáradtságot, hogy csak megdugni felszedjek 1-2 csajt :D
2010. máj. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
63%
Kérdező, az hogy "veszíccsem" részedről irónia volt, igaz? :D
2010. máj. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim válasza:
10%

15:51!


A pasik jó része nem jön rá időben, hogy nem a tetszős csajokat kell ágyba vinni, hanem aki hajlandó rá. Nem kell hozzá szerelmesnek lenni. A többi majd jön magától.

2010. máj. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:

12:41

a szerelem nem jön magától. Ha nem tetszik a csaj, később sem fog igazán. És ez fordítva is így van.

2010. máj. 5. 12:56
 18/39 anonim ***** válasza:
100%
Ja. Én 25 voltam, addig nem volt, mert dagadt vagyok és nem kellettem egynek se. Akkor meg egyszercsak sikerült... igaz, annak meg csak állampolgárság kellett, jól átvágott, én marha meg elhittem...
2010. máj. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%

Az okokat én is kutatom. Biztos, hogy bennem is van a hiba.

Első körben, gátlásosságra, szerényebb mivoltomra tudnák hivatkozni. Több önbizalom is kellene. Nem vagyok elhízva, mozgok, nem vagyok sápadt, de mégis úgy érzem, hogy nem tetszem senkinek. Gondolom, ez kiül az arcomra is, és ezt észreveszik.

Valahogy sokszor az az érzésem, ha egyetemen nem sikerült senkivel összejönnöm,-pedig oda elég sokan jártunk-, akkor már nem sok az esély. Elvégre elkerültem a 3X-et, és az se nagyon számít, hogy nem nézek ki annyinak.

Megpróbál az ember mindent, de semmi eredmény.

Van, aki azt mondja, jó neki egyedül, függetlenség stb. de nekem ez valahogy nem megy. Keresem a másik felemet, fél embernek érzem magam.

Amúgy most fontosabb lenne számomra a szerelem, az együtt járás, az egymáshoz való vonzódás, mint a szex. Persze, mint minden egészséges férfiban, úgy bennem is megvan a szexuális vágy, de ha eddig nem vesztettem el, 5-6 hónap ide vagy oda, már nem számít. Így is, úgy is a nem normális kategóriába tartozok.

Próbálunk kitörni a magányból, de nehezen megy.


32/F

2010. máj. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:

13:48

Kár, hogy az ilyen jó férfiak nem kelnek el, pedig biztos boldoggá tennél egy nőt!

Igaz, hogy a szüzesség szempontjából nem számít fél év-egy év már.

Ha sötétbarna hajú vagy és kék szemű akkor akár az esetem is vagy:)

Hm?

2010. máj. 5. 14:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!