Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Jo otlet lenne kondizni azert...

Jo otlet lenne kondizni azert hogy a csajok eszrevegyenek?

Figyelt kérdés
Unom mar hogy a lanyok mindenki levegonek nezz,ugy erzem semmi eselyem nincs naluk,ha nem leszek jo kulsoben.Szeretnem a tapasztaitokat kikerni hogy mire szamithatok ha elkezdek kondizni,konnyebben fogok igy csaj?
2015. máj. 2. 19:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
37%

nem feltétlenül kondizni kell

de az tény a sporttól nő az önbizalmad és mi nők megérezzük ha egy pasinak van kisugárzása

én speciel nem szeretem a nagyon izmos pasikat de azt sem ha én vagyok az erősebb

szóval akár kondi, akár úszás, akár karatét választasz csak magadnak teszel jót

2015. máj. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
71%

A csajoknak nem a tested jön be, ha kondiba jársz, hanem a pénztárcád, mert megteheted. Ha eredményesen akarsz gyúrni, az olyan havi 80-90.000-be fog fájni az étrend kiegészítőkkel és a más étrendet és a kondibérletet belevéve. Személyi edzővel még több. (Van pár gyúrós haverom, ők mondták, az egyik abba akarja hagyni, mert nem áll úgy, hogy megvegye a fehérjeport meg minden, és fél év után semmi nem látszik rajta.)


Szóval a tested lehet bármilyen, ha a pénztárcád elég vastag.


Persze ez azokra a lányokra igaz, akikre te hajtasz most. A rendes csajoknak nem a külsőd és a pénztárcád miatt fogsz kelleni, hanem aki belül van. Gondold meg! ;)

2015. máj. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
53%

Remélem ettől nagyobb örömöd nem lesz a mai napon, minthogy lepontoztad a véleményemet! Végig is olvastad, amit írtam? Mert nem hiszem, hogy 2 mp alatt el tudtad olvasni! Mert kitettem, frissítettem az oldalt és máris le lettem pontozva!

Gratulálok a szórakozásodhoz, gyerekes vagy!!!


Ez szól annak, aki megtette!


10-es kommentelő voltam.

2015. máj. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Valahol egyértelmű, hogy ha jobban nézel ki, jobban fogsz tetszeni az embereknek... És bár szerintem nem ez a legjobb motiváció, de ha téged ez hajt, akkor uccu neki.
2015. máj. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Biztosan, mert az alkoholista haverom elkezdett gyúrni meg porokat szedni, aztán minden csaj a 40-es karját fogdossa és kiabálják, hogy: Hú Sanyi milyen vastag karod van, ujjazá' mán meg' !



Amúgy meg az egészségért és az erőért vasazz elsősorban. A vasazás meg minden férfinek ott van a vérében.

2015. máj. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

"A vasazás meg minden férfinek ott van a vérében."


Hát inkább csak a "füstösek"vérében.De abban nagyon.Gyűjtik is mázsaszám a vasat.Ha zárt ajtó mögött van biza' az sem állhat az utukba.

2015. máj. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Jól is nézek ki, mert a kábelért kemény meló mászni, meg cipelni a vasakat. A Cooper futás az semmi az LCD tévével való futáshoz képest. Jó erőnlétet ad, tiszta kocka vagyok. Vasazni kell.
2015. máj. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

na fehérje port meg az ilyen mesterséges szarokat felejtsétek már el fiúk

úgy tudok röhögni mikor az ilyen kétajtós szekrények 50 m futás után majd meg akarnak fulladni kell a francnak az ilyen felfújt izom, a rendes szép szálkás a természetes a jó

mi abbana szép ha vlki alkarja olyan vastag mint egy normál nyak? fúj

2015. máj. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Kondi már nem dívat! Fuss sokat! A magas és vékony pasiknak könnyű csajozni!
2015. máj. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Nem tudom van egy biciklis haverom és menet közben kéri el a csajok telefon számát. Csomó nője volt már. Én fizikai melós vagyok, de úgy megvertem egy ilyen felfújt kondist, hogy beszart. Belém kötött én lecsaptam. Egyszer megakart ütni, de nagyon lassú volt, simán kitértem előle és egyenes-felütés kombinációval eldűlt, mint a cementes zsák.

Ezek a kondisok gyengék. Csak látszat izom. Porokkal fújatják fel magukat. Soknak van levegő a bicepszében.

Schwarzenegger se volt erős, igazából Amerikában többször megverték a kínaiak, négerek, akik fizikai melósok, bokszolók voltak.

Sok fekvőtámaszt nyomjál, attól erős leszel!

Szalonna alap!

2015. máj. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!