Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mégis mit kellene változtatnom...

Mégis mit kellene változtatnom, hogy észrevegyenek?

Figyelt kérdés
Nemsokára 20 éves leszek és még sohasem volt igazán komoly kapcsolatom senkivel. Két meghatározó pasi volt az életemben, de egyikükkel sem alakultak jól a dolgok. Az első valamivel idősebb volt nálam, én pedig nagyon félénk voltam. Bár egyáltalán nem volt tolakodó, én mégis megijedtem az egésztől, valószínűleg azért is, mert még senkivel nem voltam együtt. A második fiúval csupán két hétig voltunk együtt, de vele már ennyi idő is elég volt, hogy megbízzak benne. Aztán kidobott. Mindez az elmúlt egy évben történt és azóta hihetetlenül vágyom kapcsolatra, szerelemre és szexre is, de mégsem találkozom senki olyannal, akivel összeillenénk. A barátaim és az ismerőseim szerint az a probléma, hogy túlzottan félénk vagyok, mert egyébként csinos lánynak tartanak a fiúk. Igazán nem tudom, hogyan is ismerkedhetnék, mert hiába mondják, hogy legyek magabiztosabb, én nem vagyok egy nagydumás csaj és soha nem is leszek.
2013. szept. 4. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:
képet
2013. szept. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Talán mutathatnád a pasiknak, ha valaki tetszik.

Vagy kezdeményezhetnél.

De ne aggódj, itt sok pasi fog írni, csak tudd kiválasztani azt, aki nem csak a bugyidba akar mászni, és akinek nem csak egy luk kell állandóra, hanem az ember, aki vagy.

2013. szept. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a kettes például csak a bugyidba akar mászni
2013. szept. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nyilván soha nem leszel nagydumás, és nem is kell annak lenned. A félénkségeden kellene változtatnod, illetve megszüntetned azokat az okokat, félelmeket, amik emögött állnak. Azt megértem, hogy a rossz élmények miatt még jobban félsz, és tudom, hogy a mai világban nagyon nehéz megbízni bárkiben is, és tapasztalatlan emberként még nehezebb. Viszont próbálkoznod kell, beszélgess, ismerkedj, aztán idővel remélhetőleg megtanulod kitapasztalni, hogy ki milyen ember.
2013. szept. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

Nekem se volt még soha komoly kapcsolatom.Visszautasítások sorozata folyamatosan,majd beleuntam az egészbe.Már csak figyelem a hölgyeket,és ha valamelyik mutat valamilyen érdeklődést felém,akkor lépek.Szerintem minden normális srác és lány vágyik szerelemre és szexre stb. Csak van akinek sikerül is elérnie másoknak pedig nem.És egyáltalán nem igazságosan oszlik el ez,pedig sokszor mondom magamnak,hogy most már igazán én is megérdemelném a dolgokat,mert úgy érzem felnőttem a feladathoz és tudnám kezelni teljes mértékben.

Ha csinos lány vagy,akkor pedig ne aggódj úgyis nap mint nap kapsz sok felajánlkozást amiből majd válogatsz és kiválasztod aki kell neked.Mi meg srácok közül,aki szerencsés lesz annak lesz valakije,aki nem annak pedig nem lesz senkije.Én se vagyok egy beképzelt pasi,de ha az kell ahhoz,hogy legyen valakim akkor egyedül jobb lesz úgy érzem.Én sosem tudnék se bunkó,se beképzelt lenni,tudom honnan jöttem és tisztában vagyok az udvariasság és a kedvesség fontosságával.

22/F

2013. szept. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Növesszél melleket :)
2013. szept. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 eeeez hülye :D
2013. szept. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne is akarj nagy dumás csaj lenni. Inkább próbálj meg nyitottabb lenni. Lehet elsőre nehéz lesz... de valahogy fel kell, hogy oldódj. Tudom, ismerem ezt a helyzetet, én is ilyen vagyok.
2013. szept. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Egyébként "kedves" hozzászóló, vannak melleim.

2013. szept. 13. 17:29
 10/10 anonim ***** válasza:
# 9 neki is, csak az a baj, hogy ő férfi
2013. szept. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!