Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy lány általában mikor...

Egy lány általában mikor szokta elveszteni a szüzességét?

Figyelt kérdés
én most 17 éves vagyok é szűz..nagyon érdekelne hogy általában a lányok mikor vesztik el(nem azért mert cikinek érzem csak mert érdekel a téma :) )

2015. ápr. 28. 17:12
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Általában ha elmúltak legalább 14 évesek (sokan korán kezdik) és szerelmesek.


Egy értelmes nő akkor teszi meg az elsőt, ha megbízható, tiszteletteljes barátja van, akivel tiszta szívből szeretik egymást, megbíznak egymásban, abszolút felvilágosultak minden téren (védekezés...).


Ha már szenvedés az az érzés, hogy nem lehetsz a másiké.


A legtöbb normális lány általában ebben az érzelmi státuszában veszíti el.


De vannak olyanok is akik kíváncsiak, vagy rábeszélik őket, vagy gáznak tartják magukat mert még 15 évesen szüzek. Na ez a kategória rontja el az első élményt.

2015. ápr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Amikor eloszor kerul pelo a puncijaba.
2015. ápr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
12 és éjfél között.
2015. ápr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Manapsag 15!
2015. máj. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

"Manapság" a legtöbben 14-17 között, de szerintem ez régen is így volt - szimplán nem volt ekkora reflektorfényben (és mindenhol fent az interneten) ez a dolog sem. :)

Szerintem az a lényeg hogy azzal történjen, akivel tényleg szeretnéd, és később nem bánnád. A korod mindegy. (Bár azért én speciel nem érezném magam túl jól utólag, ha 13-15 évesen történt volna.)


Én 17 évesen vesztettem el, két év után a barátommal. Azóta is együtt vagyunk. :)

2016. jún. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!