Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan vegyem el egy lány...

Hogyan vegyem el egy lány szüzességét?

Figyelt kérdés
én már nem vagyok szűz de a barátnőm igen és oda jutottunk hogy lefekszünk egymással. mivel akikkel én eddig együtt voltam egyik se szűz volt így nem tudom hogy viszonyuljak egy szűz lányhoz az együttlét során! hogy kezdjem el? vagy csak simán ugy mintha már egy nem szűz lánnyal csinálnám vagy valamit másképp?
2015. ápr. 5. 20:39
1 2
 1/15 CptTomato ***** válasza:
100%
Vedd alapul a legtürelmesebb pillanatodat és utánna tízszerezd meg és akkor jó lesz neki is.
2015. ápr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Lőjetek le. Most.
2015. ápr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
erőszakkal
2015. ápr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
lehet hogy hülye kérdés volt de most vérezni fog vagy nem vagy hogy megy ez?
2015. ápr. 5. 20:42
 5/15 anonim ***** válasza:
31%

Lassan és érzékien csináld hogy ne fájjon neki. Aztán ha megszokta a méreted és nem fáj neki akkor utánna már azt csinálhatsz amit akarsz hogy neki is és neked is jó legyen. Én is szűz vagyok még de olvastam már sokat erről a témáról szóval egy két dolgot már tudok. :)

15/L

2015. ápr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%

Jó, hülye a gyerek, de legalább kérdez. (Egyébként Google, idióta.)


Na, figyelj: sok-sok-sok és hosszú-hosszú pettinggel/előjátékkal. Orálozzatok (ha mindketten beleegyeztek), ujjazd (ha akarja) és BESZÉLJ VELE. Basszus, bármit csinálsz, kérdezz tőle. Mondd neki, hogy irányítson, mondja mi és hogyan jó neki. Biztasd.

Az óvszerre ügyelj, és vegyél síkostót is.

És ami még nagyon fontos: szex közbe ne csak dugd. Legyen az előjáték folytatása a szex. Közben is kérdezz, simogass, csókolj, ingerelj, stb.

Ha te elélveztél ő előtte, segíts neki eljutni az orgazmusig (orál pl). Vagy, ha az a típus vagy, akinek még utána is feláll, csináld tovább. Vagy add át neki az irányítást (kérdezd meg, szeretne-e meglovagolni téged).


Jah és, csak a tisztázás képp: te nem veszel el tőle semmit. A szüzesség csak egy kitaláció, egy középkori cucc. Ő nem veszt el semmit, te nem veszel el tőle semmit. Csak két embertípus van: aki szexel(t), és aki még nem. Kész. Pont.


Jó szórakozást.

2015. ápr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

És amit még elfelejtettem mondani,de előttem említették: nem szükségszerűen fáj. Ha fáj neki bármi, valamit cseszettül rosszul csinálsz. :)

Vagy (hiába mondja az ellenkezőjét) nem akarja, rá van stresszelve.

2015. ápr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

és nem akadj ki ha nem lesz orgazmusa

sőt lehet h jó sokáig nem lesz neki

max oráltól - de ez sem biztos

ha kéri azonnal hagyd abba !

sok csók simogatás csókolt végig a testét

helyezd előtérbe az ö vágyait kéréseit

kommunikáció végig

lassan hatolj bele és ha bent vagy akkor állj le várj amit nem jelzi kéri h mozogj

akkor is lasan az elején


gumi !!! mondom GUMI !!!

2015. ápr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
# 9 Hogy történt, jó volt?
2015. ápr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#9 Lol. "Engem megdugtam és ÉN jobban tudom, mi kell többi lánynak. ÉN etalon vagyok."


Hülye gyerek.

2015. ápr. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!