Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miben változik meg egy lány,...

Miben változik meg egy lány, ha elveszti a szüzességét?

Figyelt kérdés
Állítólag, ha a lányok elvesztik a szüzességüket, akkor megváltoznak, mások lesznek. Miért? És hogyan?
2015. ápr. 25. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Átalakulnak, olyan mint a hernyó és pillangó dolog. Begubózódnak a berepedt szűzhártyába 2-3 évre, és sosem tudod mi jön majd elő.


Ilyen idióta kérdést, komolyan.

2015. ápr. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyitottabbak lesznek
2015. ápr. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem lesznek szűzek.
2015. ápr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
A testsúlyukból levonódik a szűzhártya tömege.
2015. ápr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Semmit se változtam mikor elveszítettem, de még is egy valamiben, már nem voltam szűz!
2015. ápr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Minden ember változik napról napra, az agy idegsejt összeköttetések percről percre megváltoznak, és ez annyira nem függ össze szüzességgel. Gondolj csak bele, milyen ember voltál vagy 1 évvel ezelőtt vagy 5 évvel?
2015. ápr. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Értékét veszti.
2015. ápr. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%

Utolsó, te is egy jó nagy kretén vagy. Ha meg azon sír itt a gyakorin 40 évesen, hogy még mindig szűz, mit csináljon, akkor meg te vagy az első, aki kiröhögi...


Amúgy, én sokkal magabiztosabb lettem, úgy éreztem, hogy önbizalmat és tapasztalatot nyertem.

2015. ápr. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!