Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Azt mondják hogy ha egy lány...

Azt mondják hogy ha egy lány elveszti a szüzességét akkor az értékét is. Ha én egy érték vagyok akkor miért nem talált meg még senki sem?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 26. 07:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinüleg nem nézel jol körül! Nem vagy válogatos?
2015. ápr. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert esetleg túl nagyra becsulod az erteked? A partnertől meg még irreálisabb elvarasaid vannak? Majd kinovod.
2015. ápr. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Ez a szüzesség = érték manapság már nem igazán létezik. Megvan a kulturális, társadalmi oka, hogy régen miért volt így, és mi hozott ebben változást (igazából a nők munkába járása, és a fogamzásgátlás).


Nem mondom, hogy az első jöttmentel el kell veszíteni, de ha talál az ember egy srácot, akit szeret, akkor kár arra várni, hogy jöjjön a tökéletes herceg fehér lovon, és ásó-kapa-nagyharang.


A szüzesség önmagában nem tesz senki értékessé, ha nem találsz párt, akkor ne a szüzességeddel próbálj keresni, hanem azzal, hogy jó formában tartod a tested, lehet veled beszélgetni, kedves és intelligens vagy.

2015. ápr. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
#3 maximálisan egyetértek!
2015. ápr. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert aki nem néz ki tökéletesen, annak nem hagyod, hogy megtaláljon.
2015. ápr. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Félre értettetek!

Nem vagyok érték.....

De még is próbálom kihozni magamból a legjobbat de semmi eredmény... :(

Sose hordtam fenn az orrom de azért a földre sem eresztettem le....

Nem a tökéletesre vágyok! Senki sem tökéletes! Csak a másik felemet keresem...

2015. ápr. 26. 10:17
 7/10 anonim ***** válasza:

Kérdező: hány éves vagy?


Két dolgot tudok tanácsolni, de mindkettő olyan közhely, amit magad is tudsz valószínűleg.

- az első, hogy ne add fel, és próbáld meg objektíven végiggondolni, hogy mi az ami miatt esetleg nem érdeklődnek irántad, és azon változtatni (ha lehetséges). Ruhatárat, fodrászt lehet cserélni, alkaton lehet változtatni, ha túl visszahúzódó vagy, akkor lehet fejleszteni a kommunikációs képességeket (nem feltétlen randizva, csak úgy).


- megadod a lehetőségét annak, hogy egyáltalán összejöjjön valami? vagy csak az iskola/munka - otthon vonalon mozogsz. jár el társaságba, nem feltétlen kell bulizni, keress hobbit, keress kiránduló vagy sport partnereket, nyelvtanuló kört akármi, ami csak érdekel, és ahol vannak pasik, akikkel potenciálisan lehet ismerkedni. Ha otthon ülsz a négy fal között, akkor értelemszerűen senki nem talál Rád.

2015. ápr. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mindenki értékes ember, szüzességgel vagy anélkül. Én elvetem azt a nézetet, hogy valaki csak akkor értékes, ha minimum 18 éves koráig, de legalább a házasságig vár a szexszel. Tudod miért? Mert rohadtul de nem ezen múlik.

Egyéjszakásban akarod elveszteni? Ha erre vágysz, és nem izgat a dolog, mert úgy gondolod, hogy a szüzesség csak egy fogalom, akkor hajrá. Ha várni akarsz az első szexszel a nagy Ővel, akkor hajrá. Ha sosem akarsz szexelni, mert nem érdekel. A te dolgod.

2015. ápr. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!!!!
2015. ápr. 27. 16:33
 10/10 ekeke ***** válasza:
Az élet önmagunkon végzett munka. MINDIG változunk, fejlődünk. Bárkinek tartogatni magad csakis úgy érdemes, hogy a legértékesebbre csiszolod magad NEKI. A szűzesség őrizgetésétől csak azt a mindenki által megszerzett tapasztalatot veszíted el, amivel már fogadhatnád. Én legalábbis úgy jártam, hogy görcsölve sem tudtam barátnőt szerezni, és ez, maga a GÖRCS miatt nem kellettem senkinek. Aztán nem csoda történt, hanem egypár órára le tudtam küzdeni a gondjaim, és egy alkalmas lánnyal meg is ismerkedtem:) A titok az, hogy ismerni kell a titkot:))) Ezen nem tudtam átverekedni magam, borzalmas volt.
2015. ápr. 28. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!