Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti elhinnétek egy 35 éves jó...

Ti elhinnétek egy 35 éves jó külsejű sportos értelmes pasiról hogy még szűz? Nem papról meg ilyesmiről van szó.

Figyelt kérdés

Nem megyek a részletekbe, csak röviden: 35 éves pasi, határozottan jó külsejű, sportos, több diplomás, értelmes (bár kissé elvont érdeklődésű), amatőr versenysportoló, anyagilag is rendben van (nem gazdag, de van elég jó állása), olyan helyen dolgozik ahol nyüzsögnek körülötte a tizen és huszonéves cicababák.

És szűz. Életében nem ért egy ujjal se senkihez, sose volt barátnője. Mielőtt valaki kombinálna: barátja se volt.

És mielőtt még tovább kombinálnánk: nem pap vagy ilyesmi.


Ti elhinnétek?


Formai kérdés, mert a dolog igaz. Csak az érdekel, egy külső embernek ez hihető?


2015. ápr. 19. 10:01
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

#25 Azért az egyedül élésnek is vannak fájtái. Nem arra gondoltam, hogy a kapcsolatfüggőség és a szexfüggőség lenne az ideális és aki pár hónapig/évig szingli az már elmebeteg és kezelésre szorul. Viszont ha évtizedekig nem képes senkivel se párkapcsolatot kialakítani vagy nem is akar, ott gondok vannak. Mint korábban írtam is, egy macskás néni is lehet boldog, de ettől függetlenül még mentálisan nem egészséges.


Arra amúgy nem gondoltatok, hogy nyilván meg van az oka annak, hogy pedofilnak hiszi a férfit a kérdező? Ez egy elég komoly vád, ilyet nem szoktak az emberek csak úgy a hasukra ütve kitalálni, biztos volt alapja a felvetésének. Ha meg csak petykálkodni akart volna, akkor nem itt tesz fel kérdést, hanem rohan az első emberhez, hogy minél hamarabb tovább adhassa és bemocskolhassa a jóhírét. Meg nem is általánosított, hogy szerinte minden egyedül élő férfi pedo, egy konkrét személyről van szó, ti meg egyből személyes sértésnek vettétek és támadtátok. Még csak véletlenül se fordult meg a fejetekben, hogy esetleg igaza van, csak hajtjátok a baromságokat és szidjátok, hogy egy féltékeny p*csa. Büszkék lehettek magatokra!

2015. ápr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

"Viszont ha évtizedekig nem képes senkivel se párkapcsolatot kialakítani vagy nem is akar, ott gondok vannak"


mégis mik lennének a gondok? ha neki jó így az élete, akkor miért kellene neki csak azért barátnő, hogy a társadalom elfogadja? Te is beteg lehetsz, ha így gondolod!

2015. ápr. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
És azt honnan tudod, hogy szűz?
2015. ápr. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy csak neked mondta.Azért,hogy hülyítsen.És be is jött neki.
2015. ápr. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

#32 Valamilyen kötődéssel kapcsolatos gondjai lehetnek, amik a gyermekkorából eredhetnek. (Vagy akármi más, ezt most csak úgy mondtam, sok mindennek lehet a tünete a zárkózottság, pl. szorongás, depresszió, kényszerbetegség, személyiségzavar, szindróma, fóbia)

Nem azzal van bajom, hogy valaki másképp éli az életet a megszokottól, hanem azzal, hogy ha felmerül egy esetleges mentális betegség felvetése a viselkedése miatt, akkor hevesen tiltakozik és mindent elintéz azzal, hogy ő nem beteg, egyszerűen ilyen.

2015. ápr. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Én elhinném, és én is az vagyok, pont ennyi idős leszek lassan. Szerintem a kinézetemmel kevésbé van gond, viszont mindig is félénk és zárkózott, visszahúzódó voltam, meg úgy általában is aggódó a természetem. A korábban szóba került szociális fóbia nálam nagyon jól megfigyelhető volt mindig is.

Furcsa ez a helyzet, egyfajta kettősség van. A múltkor is leírtam egy másik hasonló témájú kérdésnél, hogy ebben az áldatlan helyzetben mintha belül megállt volna az idő, most is mintha egy vágyakozó kamasz lennék. A legjobban még most is a tizenéves és kora huszonéves lányokat nézegetem meg, róluk ábrándozok a leginkább. Persze, ez nyilván nem kizárólagos, de ez a jellemző a megfigyeléseim alapján. Ez tehát egyfajta hasadt helyzet, kivül megy az idő, az ember korosodik, de belül a vágyak meg ugyanazok maradnak.

2015. ápr. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!