Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti elhinnétek egy 35 éves jó...

Ti elhinnétek egy 35 éves jó külsejű sportos értelmes pasiról hogy még szűz? Nem papról meg ilyesmiről van szó.

Figyelt kérdés

Nem megyek a részletekbe, csak röviden: 35 éves pasi, határozottan jó külsejű, sportos, több diplomás, értelmes (bár kissé elvont érdeklődésű), amatőr versenysportoló, anyagilag is rendben van (nem gazdag, de van elég jó állása), olyan helyen dolgozik ahol nyüzsögnek körülötte a tizen és huszonéves cicababák.

És szűz. Életében nem ért egy ujjal se senkihez, sose volt barátnője. Mielőtt valaki kombinálna: barátja se volt.

És mielőtt még tovább kombinálnánk: nem pap vagy ilyesmi.


Ti elhinnétek?


Formai kérdés, mert a dolog igaz. Csak az érdekel, egy külső embernek ez hihető?


2015. ápr. 19. 10:01
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Biztos fel h megharapja vagy levagattak vagy eredetileg no volt..stb..
2015. ápr. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim válasza:
Biztos aszexualis
2015. ápr. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim válasza:
Hihető láttam már én is nagyon jó vágású de balfax pasit..
2015. ápr. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
82%
Miután a szemtanúja voltam annak, hogy egy oszlop tetején csövező macskába belecsap a villám és lángoló golyóként 20 métert repül, én úgy vagyok vele, hogy semmi sem lehetetlen, szóval egy 35 éves, sportos, okos szűz férfi létét sem tartom kizártnak.
2015. ápr. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
Én óvatos lennék egy ilyen pasival, biztos valami mentális problémája van.
2015. ápr. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Elhinném.
2015. ápr. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Persze, én is pont ilyen vagyok, leszámítva a jóképűséget, sportosságot, értelmet és jó anyagi helyzetet.
2015. ápr. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:

ha aszexuális, akkor simán elhinném

különben nehezen, mert elég szokatlan, de végülis miért hazudna ilyenben

azért kíváncsi lennék mi az oka

2015. ápr. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Aki mentális okot sejt a háttérben az közel jár.

Erős sejtésem hogy olyan korosztályhoz vonzódik amely korosztály a keményen büntetendő kategória lenne (ha történne valami).

Ugye a munkahelyén (egyetem) hemzsegnek a tizen huszonéves csajszikák akiknek csak csettintenie kéne. De vannak olyan fiúk is akiket szintén nem kéne nagyon fűznie.


Sajnos óvodások itt nincsenek.

2015. ápr. 19. 10:17
 10/36 anonim ***** válasza:
Egyébként miért ne dönthetne úgy bárki is, hogy nem akar magának senkit? Nem kell ehhez semmiféle mentális vagy egyéb probléma sem, lehet, hogy egyszerűen így döntött, és kész, vagy túl sokat csalódott az emberekben, és nem akart közel engedni magához senkit.
2015. ápr. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!