Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti elhinnétek egy 35 éves jó...

Ti elhinnétek egy 35 éves jó külsejű sportos értelmes pasiról hogy még szűz? Nem papról meg ilyesmiről van szó.

Figyelt kérdés

Nem megyek a részletekbe, csak röviden: 35 éves pasi, határozottan jó külsejű, sportos, több diplomás, értelmes (bár kissé elvont érdeklődésű), amatőr versenysportoló, anyagilag is rendben van (nem gazdag, de van elég jó állása), olyan helyen dolgozik ahol nyüzsögnek körülötte a tizen és huszonéves cicababák.

És szűz. Életében nem ért egy ujjal se senkihez, sose volt barátnője. Mielőtt valaki kombinálna: barátja se volt.

És mielőtt még tovább kombinálnánk: nem pap vagy ilyesmi.


Ti elhinnétek?


Formai kérdés, mert a dolog igaz. Csak az érdekel, egy külső embernek ez hihető?


2015. ápr. 19. 10:01
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

#19 Addig amíg nem árt vele másoknak, felőlem mindenki azt csinál amit akar. Meg nincs jogom beleszólni mások életébe, viszont véleményem lehet róla és a viselkedéséről. Egy macskás nénivel se állok le veszekedni, hogy ez így nem normális és nem veszem a fejembe, hogy "már pedig én akkor is megváltozatom" és menjen el kivizsgáltatni magát. Ebben az esetben csak akkor tennék valamit, ha a macskákat nagyon rosszul tartaná és szenvednének az állatok. De ha a nő is így boldog, a macskák is egészségesek lennének, akkor nem tennék semmit. Érdekesnek tartanám, de az már az én bajom. Ezt minden helyzetben tartom és nem akarom mindenkire ráerőltetni a nézeteimet, nem is szoktam az ilyen gondolataimat másokkal megosztani, hogy szerintem xy beteg és kezelésre szorulna.

A kérdező csak véleményt kért, hogy mi mit gondolnánk, egy szóval se mondta, hogy szándékozik valamit tenni. Azzal amúgy én se értenék egyet, hogy kiplakátolná környéket, hogy pl. Gipsz Jakab pedofil, vagy egy pletykát indítana el róla. Ha így tett volna megérteném, hogy ennyire kiakadtatok, de így, hogy nem tett semmit, kicsit furcsállom.

2015. ápr. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
előző, egészen biztos vagy, hogy nem tett semmit vagy hogy nem fog?
2015. ápr. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

Így van még caak el se tudom képzelni milyen lehet társ és szex nélkül élni, és 100%-ig meggyőzhetetlenül biztos vagyok benne hogy aki másképp gondolja az bizony rosszul gondolja.

Az emberek gyakran túl sokat képzelnek magukról. Nem ösztönlény, szabadnak született és hasonló önáltató kamuk.

KAMUK!

Az ember is ösztönlény! Felruházott tanult majmok vagyunk semmi többek!


És aki egyedül él, az bizony NEM NORMÁLIS tök8 ki mit mond és kamuzik magának önáltató és savanyú a szőlő módon.



"aki el se tudja képzelni hogy az életet jó minőségben meg lehet élni barát/barátnő nélkül is."

2015. ápr. 19. 13:02
 24/36 A kérdező kommentje:

Tán a jövőbe látok?


"y hogy nem fog?"

2015. ápr. 19. 13:02
 25/36 anonim ***** válasza:
#21: Végül is te mondtad, hogy nem normális állapot egyedül élni, nem én.
2015. ápr. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Kérdező: ok, értem, hogy aki egyedül él, az nem normális.


De mit tegyen az az ember, aki mégis ebbe a helyzetbe kényszerül? (legyen szó pechről, külső-belső hibákról, stb). Vagy éli az életét normálisan, vagy persze felkötheti magát, de akkor már jobb ha elfogadja.


Ettől még senki nem lesz pl pedofil...

2015. ápr. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
#23: "Az emberek gyakran túl sokat képzelnek magukról." Mint például te is. Attól, hogy te nem tudod elképzelni, hogy milyen lehet egyedül, más még élhet így, és nem tudhatod, hogy neki mi a jó. Vagy talán kötelezővé akarod tenni, hogy mindenki dugjon, és legyen valakije, csak azért, hogy a te elvárásaidnak megfeleljen? Amúgy azt gondolsz, amit akarsz, de úgy látom, te elég frusztrált vagy ahhoz, hogy képes legyél elfogadni azt, hogy mások esetleg másképpen gondolkodnak. Vagy akkor úgy véled, hogy neked jogod van megmondani, ki és mi a normális? És ha valaki kamuzik önmagának, akkor mi van? Ez az ő baja, nem a tiéd. Ha csak hazudik, hogy jó neki egyedül, akkor mi van? Semmi. Amúgy meg nem azt mondtam, hogy az ember nem ösztönlény, hanem azt, hogy pl. képes arra, hogy korlátozza az ösztönei kielégítését. Vagy te elkezdesz masztizni társaságban? Ugye, hogy nem. Mit kell ezen hisztizni, hogy ha valaki azt tartja normálisnak, hogy egyedül marad, szex és társ nélkül? Hunyd be a szemed, ha nem tetszik, és hagyd, hogy mindenki élje a saját életét.
2015. ápr. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Akkor elmondom mi történt, csak hogy mindenki értse. Fiatal pi.csa (a kérdező) elmegy dolgozni. Van ott egy értelmes jóképű jóparti harmincas faszi aki konkrétan levegőnek nézi. Fiatalpic.sa persze megszokta hogy egy csettintésére körbezsongják és most jön rá hogy bizony nem akaszkodhat rá golddiggerkedni akárkire. Fiatalpic.sa ezért dühös lesz és pletykákat kezd terjeszteni a férfitársunkról. A sztori többi részét már ti is ismeritek...
2015. ápr. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

Hát majdnem.

De azért egy dolgot ne hayjunk ki: az illető 30 as pasi laptopját amin az illető pi..csa talál egy mappát (hoyg hogyan jutott a laptophoz most mellékes, de bármilyen hihetetlen nem elvette hanem odaadták neki). És a mappában mi van? Képek videók. Ezerszámra.

És a képeken? Hát gyerkőcök. Fiúk lányok. Ilyen olyan pozitúrában. Koruk? Hát... nem kamaszok.

Ruha? Hát az nincs.

Na erre varrjatok gombot.


"Fiatal pi.csa (a kérdező) elmegy dolgozni."

2015. ápr. 19. 14:36
 30/36 anonim ***** válasza:

# 29


Öltözz be kislánynak,akkor talán majd meghág és megnyugodhatsz.

2015. ápr. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!