Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti elhinnétek egy 35 éves jó...

Ti elhinnétek egy 35 éves jó külsejű sportos értelmes pasiról hogy még szűz? Nem papról meg ilyesmiről van szó.

Figyelt kérdés

Nem megyek a részletekbe, csak röviden: 35 éves pasi, határozottan jó külsejű, sportos, több diplomás, értelmes (bár kissé elvont érdeklődésű), amatőr versenysportoló, anyagilag is rendben van (nem gazdag, de van elég jó állása), olyan helyen dolgozik ahol nyüzsögnek körülötte a tizen és huszonéves cicababák.

És szűz. Életében nem ért egy ujjal se senkihez, sose volt barátnője. Mielőtt valaki kombinálna: barátja se volt.

És mielőtt még tovább kombinálnánk: nem pap vagy ilyesmi.


Ti elhinnétek?


Formai kérdés, mert a dolog igaz. Csak az érdekel, egy külső embernek ez hihető?


2015. ápr. 19. 10:01
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

Azért mert az ember nem úgy van összerakva hogy egyedül éljen. Tetszik nem tetszik egy oroszlán se dönthet úgy hogy vega lesz.

tetszik nem tetszik az ember társas lény ez alól nem lehet kibújni büntetlenül.

Normális ember nem dönt, nem dönthet az egyedüllét mellett.

Nem azért mert nincs joga (végül is öngyilkosnak is van joga lenni) hanem azért mert a saját természete ellen menne.

2015. ápr. 19. 10:23
 12/36 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy mikropénisze van és szégyelli.
2015. ápr. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
#11: Van, akinek elég annyi társas lét, hogy néha elmegy bevásárolni, ide-oda, időnként emberek között van, de ennyi. Én is egyedül akarok maradni, mert nem szeretnék több kudarcot összeszedni, és tök mindegy, hogy a természet mit mond. Amúgy meg az oroszlán állat, az ember meg ember, van esze, van szabad akarata, jó esetben tud felelősen cselekedni. Pl. te se nyúlsz magadhoz mondjuk társaságban, mert tudod kontrollálni az ösztöneidet, pedig a természet szerint neked is vannak szexuális késztetéseid, mint akár az oroszlánnak is.
2015. ápr. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Ja. De az is lehet hogy kevés kapható tízéves kisfiú van a placcon.
2015. ápr. 19. 10:28
 15/36 anonim ***** válasza:

Megbuktál vagy mi bajod van? Legközelebb tanulj, ne oktatókról kombinálj.

Teljesen normális, ha az egyedüllétet választja, csak mert te párra és családra vágysz, nem kell mindenkinek ilyennek lenni. És ha úgy is van, ahogy mondod, akkor sincs hozzá semmi közöd. Otthon élje a magánéletét mindenki, ne a nagyközönség előtt, akármilyen is az.

2015. ápr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

az, hogy pedo csak a fantáziádban látszik, és csak onnan vonod le a következtetést, hogy látszólag nincs senkije?

Ezek a következtetések elég hülye, gonosz, és alaptalan pletykákhoz tudnak vezetni, amik eleinte csak egy ismerős/kolléga fantáziájában élnek, aztán szépen tönkreteszik a célpontjukat.


- volt egy kollégám, akit mindenki melegnek hitt, mivel sosem láttunk mellette nőt, kimaradt minden nőkkel kapcsolatos dologból, és a magánéletét hét lakat alatt őrizte. Éveken át ment ez, amíg feleségül nem vett, egy elég halk szavú, visszahúzódó, de modell szépségű lányt, akivel akkor már vagy 10 éves együtt volt, és a tenyerén hordozta.


- van egy haverom, hasonló srác amit itt leírtál, társaságban vicces, jóképű, jó munka, sportos élet, kocsi lakás, és vagy 10 éve nincs senki az életében leszámítva az egy alkalmas randikat, amik szó szerint a kávézó kijáratánál véget érnek. A randikon berezel, hülye geek vagy munka témákat hoz fel, kicsit amúgy is elvontan gondolkozik a kapcsolatokról (nem negatív, csak más), és egy darabig az első randiig eljutott nőkkel, de miután minden csaj gyorsan lelépett, így vagy 2 éve nem is nagyon erőlteti, ott a karrierje, és a sport, kiéli magát abban. Jah, és semmi radarja nincs arra, hogy egy csaj akar tőle valamit.


Kedves kérdező, mielőtt unalmadban tönkreteszel egy embert gondold alaposan végig, hogy tudsz valami konkrétat, vagy csak szarsz bele, hogy mi lesz az eredménye, ha ez elkezd terjedni róla, és kiderül, hogy tévedtél...

2015. ápr. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

#9 Akkor jól sejtettem.


#10 Ez nem így megy, aki nem akar szexuális kapcsolatot létesíteni másokkal, meg semmilyet se, annak komoly lelki gondjai lehetnek, még ha ehhez nem is társul semmilyen perverzió, akkor se normális állapot. Elég "csak" a szociális fóbiára vagy egy mély depressziós állapotra gondolni, esetleg valami extrém magába forduló személyiségre vagy rögeszmére (pl. attól fél, hogy megcsalják, kihasználjak egy párkapcsolatban és ezért nem kezd soha kapcsolatot), idővel a sok szorongás meg az elfojtás is nagyon károsan hat a személyiségre. Nem pont arra gondoltan, hogy pedofil lehet vagy nekrofil a férfi.

2015. ápr. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
56%
Ez az ő élete. Visszakérdezek: Miért fáj neked ha szűz? Miben sérült a személyes szabadságod hogy ő még nem volt nővel? Talán valami mentális problémád van a háttérben? Segítek megválaszolni a kérdésed: egy primitív csak baszásra képes ösztönlény vagy aki el se tudja képzelni hogy az életet jó minőségben meg lehet élni barát/barátnő nélkül is.
2015. ápr. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
#17: Jó, de ki dönti el, hogy ki és mi a normális? Kinek van joga megszabni, hogy hogyan kell élnie másoknak? Ha valaki nem akar maga mellé senkit (tök mindegy, hogy milyen okból), és ezzel nem okoz kárt senkinek, akkor ez az ő dolga, és esetleg az ő szemszögéből pont ez lesz a normális. Amúgy meg az ember szabad akarattal és értelemmel bíró lény, szerintem nyugodtan dönthet úgy, hogy ő egyedül érzi jól magát, vagy esetleg beletörődik a helyzetébe.
2015. ápr. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne? Én is efelé haladok és lassan 24 leszek,de szóba sem állnak velem a nők,messziről elkerülnek,levegőnek néznek.

Pedig nem vagyok leprás,ápolt vagyok magamra,értelmesnek is tartom magam,egyetemre járok jelenleg egy elég jó szakra,anyagilag sincsen gondom.Jó helyes nem vagyok,mert annak nem születtem,de átlag kinézetre simán megvan.

Még sincsen még csak közöm sem nőkhöz sajnos.És hiába akartam én lassan már 10 éven keresztül.Még csak egy csókig nem tudtam eljutni sajnos egy nővel sem. :/

Pedig mindig is szerettem volna.

Mostanra meg már kezdek beletörődni,hogy egyedül maradok,mivel tényleg nincsen még csak a közelembe sem nő már...

23/F

2015. ápr. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!