Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok. Mit kezdjek egy szűz...

Lányok. Mit kezdjek egy szűz csajjal?

Figyelt kérdés
mondta már, higy el szeretné veszteni.de szűzzel még nem voltam.mikor elég?nyilván nem fogunk elsőre több menetet lenyomni, de meddig élvezheti az elsőt, ha eggyáltalán élvezni fogja.egyszer átkell rajta essen.de meddig tartson?5 perc?15?nyilván ez mindenkinél más, de honnan tudom, hogy neki elég mára?
2010. febr. 17. 18:13
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Figyelj oda ra h o mit akar...es ne siesd el a dolgokat...szepen lassan h o is elvezze...en is igy voltam 14evesen egy 22eves pasival es nagyon jo volt...nem is vereztem egyaltalan...
2010. febr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
Most miért támadjátok?? Inkább kérdezzen, tudtommal ezért van ez a fórum, nem azért hogy leszóljátok...(Tisztelet a kivételnek!)
2010. febr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
dugd meg jól
2010. febr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
figyu én barátnőmnek nem rég vettem el.volt petting nedves volt meg ninden ami kell el volt lazulva de akkoris nagyon fájt neki. 2 óra volt mire odáig eljutottunk mire élvezni tudta de aztán megérte csajt így még nem láttam élveni valamit;)
2010. febr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

jahm és iszonat ovatosan hagyd hogy ő irányítson ne eröltess neki semit lassan és óvatossan!!!!rértek^_^


előző voltam.

2010. febr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Na most elvagy ájulva magadtól csödör!
2010. febr. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
88%
Valóban fel kell jól izgatni, h szinte izzon az a punci és utána szépen finoman fokozatosan berakni, nem egyből tövig... és nagyon lassan kezd el és az sem gáz, ha kérdezed, h neki milyen. Csak beszéljétek meg elötte, hogy itt most Ő a legfontosabb és nem Te, mert neki ez egy életen át meg fogja határozni a szexualitását!
2010. febr. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
szétkell dikházni!
2010. febr. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ezt nem hiszem el! Itt válaszolni köll a kérdésekre nem veszekedni! Luca 19
2010. febr. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
b*zd rommá. őszinte lesz a sikolya.
2010. febr. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!