Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány évesen vagytok még...

Hány évesen vagytok még szüzek és miért, mi miatt?

Figyelt kérdés
Kort-Nemet írjatok legyszi..
2015. márc. 22. 18:44
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
ugyanaz van, mint amit az első leírt. 19/f
2015. márc. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Hasonló, mint az #1.

22/F

2015. márc. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

23/F

hasonló,mint az #1-es válaszolóé.

2015. márc. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

18L.

Hú, ez bonyolult. Későn érő típus vagyok (lelkileg), tartok a kapcsolatoktól, nem voltam még szerelmes, mindenkivel smárolok, aki rám mosolyog egy buliban, ez pedig rontja a képet a normális srácok felé, akik soha nem akarnának tőlem többet emiatt, ill. soha a büdös életben nem hinnék el, hogy szűz vagyok, pedig kapcsolatban szeretném elveszíteni. Én rontottam el a dolgot, az idióta, éretlen elveim miatt, miszerint akkor vagyok szabad, ha nem vagyok kapcsolatban. Meg mindenkit visszautasítottam, aki valaha is próbálkozott nálam (voltak azért jópáran..), nem azért, mert semmi sem tetszik bennük, hanem mert nem akartam soha sem kapcsolatot. Így hát velük is smároltam.


Most éppen utolért a változás szele, és úgy döntöttem, hogy mostantól az első adandó alkalommal adok esélyt, meg hát jön az egyetem, ami új ismeretségeket jelent. Remélem sikeres szerelmi élettel rendelkezhetem majd. Adok időt a dolognak.

2015. márc. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 Ensam skog ***** válasza:
100%
Bátortalanság, tele vagyok gátlásokkal, nem látom szépnek magam és a vissza jelzések is hasonlóak. Ezért elkezdtem edzeni, hogy legyen egy kis önbizalmam. KB 1-2 éve edzek rendszeresen ami meg is látszik kicsit. Így lett egy minimális önbizalmam. Nagy nehezen elkezdtem ismerkedni neten. Egyenlőre nem kellettem senkinek és előbb utóbb mindenki eltűnt akivel próbáltam beszélgetni. Így meg se próbálom élőben random emberkékkel. Sajnos így most ismét nulla önbizalmam van és nem is hiszem, hogy lesz valaha valakim. Engem nem a szex vonz(persze azt is szeretnék végre) hanem az érzelmi kötődés. Emiatt is nem tudnék elmenni örömlányhoz. Nagyon jó lenne végre összebújni valakivel aki őszintén szeret de valszeg csak az ábrándok maradnak meg. Nem hinném, hogy ez valaha is változik marad az egyedül lét. 24f
2015. márc. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
17 éves lány vagyok. 2 éve vagyunk együtt a barátommal de még nem adtam be a derekam. Mi az oka?! Régimódi vagyok. Kívánom, de jó így és minek elsietni?! :)
2015. márc. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:

17/L

Előző barátom egy hónap után szakított velem, mert én még nem akartam.

Azóta sem volt kapcsolatom, van egy srác, akivel alakulgat vmi, majd meglátjuk mi lesz :).

2015. márc. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Tudom most most meglepődtök 29F .

Nincs elég önbizalmam és kicsit a külsőmmel se vagyok kibékülve.

2015. márc. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Nem.en is alig vok kevesebb.Ne aggodj.
2015. márc. 24. 19:37
 20/27 anonim ***** válasza:

24/F

Oka: kulso.

Nem valoszinu, hogy meg lesz valaha is. Sajnos a prostik is elutasitanak. :(

2015. márc. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!