Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csajok ti elmondtátok anyukáto...

Csajok ti elmondtátok anyukátoknak, hogy már nem vagytok szüzek, és ha igen, akkor hogy kivel, és hogy hol, afféle élménybeszámolót mondtatok neki?

Figyelt kérdés

2014. nov. 13. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
nem
2014. nov. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
Persze, én meg is örökítettem az első alkalmat videón, aztán megnéztük együtt a családdal. :)
2014. nov. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Élménybeszámolót nem mondtam neki, azt se, hogy már nem vagyok, de nem most jött le a falvédőről és tudja, hogy a barátom nem csak sakkozni jár esténként.
2014. nov. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

19 évesen vesztettem el. Nem mondtam el, anyám nem is tudott róla hogy van barátom. Konkrétan évekkel később, 23 éves koromban az aktuális pasimnál kérdezett rá a dologra, hogy csináltuk e. Akkor mondtam hogy igen, de nem mentem részletekbe. Vele nem is találkoztam többet...rossz élmény volt a szex, és szerencsére anyámnak is feltűnt, így nem kérdezősködött.


Egyébként sincs semmi köze hozzá.

2014. nov. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"hogy kivel?"

Nekem az anyukám ismeri a barátomat az elejétől fogva, nyílvánvaló számára, hogy vele. Nem is értem, ezzel arra céloztál, hogy buliba vagy esetleg több barátja is volt a lánynak, akiket az anyja nem is ismert?


Igazából egy idő után szerintem már rájött magától is, hogy volt valami. Most komolyan mikor 1 éve volt barátom, még nem utalt arra, hogy biztos benne, hogy lefeküdtünk, de biztos sejtett valamit. Az is lehet, hogy 4. hónap után is benne volt, hogy lehet már történt valami, pedig akkor még javában szűz voltam.

Mára már egyértelmű tény, hogy nem vagyok az, mivel 3. éve van barátom, rendszeresen itt alszik, már elmúltam 18 is. Mivel nem gondolja azt róla, hogy fatökű lenne, így egyértelmű neki, hogy már nem vagyok szűz, de konkrétan arról nem tud, hogy mikor és, hogy nálunk vagy a barátomnál történt-e.

Élménybeszámoló sem volt ugye.

18/L

2014. nov. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én csak akkor mondanám el, ha már teherbe estem.

Akkor is úgy, hogy ,,szia, anyu, képzeld nagymama leszel! "

2014. nov. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!