Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vannak itt olyan lányok, akik...

Vannak itt olyan lányok, akik elvennék szűz pasik szüzességét? úgy értem, hogy kapcsolaton kívűl

Figyelt kérdés
2015. márc. 13. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Az nem ez az oldal, hanem a rosszlanyok.hu
2015. márc. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
miért itt nincsenek rossz lányok?
2015. márc. 13. 18:16
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Szeretem a szüzeket.
2015. márc. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De. Mind rád vár.
2015. márc. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
bombázzatok privikkel csajok
2015. márc. 13. 18:49
 6/9 anonim ***** válasza:
10%
Remélem ha vannak, akkor messziről elkerülnek. Az én szüzességem soha nem adnám szűzvadászoknak (még akkor sem, ha egyáltalán léteznének), sőt, egyáltalán nem feküdnék le olyan lánnyal, akinek már volt valakije előttem.
2015. márc. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Rsag ***** válasza:
#6-os akkor sok szerencsét az életben, ha csak olyan lánnyal lennél képes lefeküdni aki szűz. Nem azt mondom hogy nincs ilyen lány, de nem lesz könnyű találni
2015. márc. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7: Akkor inkább szüzen halok meg :) De sosem tudnék lefeküdni egy olyan lánnyal, aki már volt valakivel. Persze, majd azokkal az ajkakkal csókoljon, amivel más farkát szopta. Meg folyamatosan összehasonlítgasson az exeivel, lebénázná a teljesítményem. Számomra egy tapasztalt nő szánalmas és undorító!
2015. márc. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mivel attol tartasz hogy megalázna, magad tartod bénànak és szánalmasnak, nehéz lehet így élni :-(
2015. márc. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!