Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek szűz lehet még a...

Szerintetek szűz lehet még a srác?

Figyelt kérdés

Megismertem itt az egyetemen egy fiút, aki külsőleg közel tökéletesen néz ki. Magas, ruhában is elég jófélének tűnik a teste, hibátlan a bőre, írtó jól áll neki a borosta, hatalmas sötétkék szemei vannak, gyönyörűek a fogai, ápolt, igényes, mindezek mellett iszonyatosan okos is. Ezt onnan tudom, hogy úgy lettünk jóban, hogy segített nekem a matekban.

Ezekből az ember nem gondolná, hogy szűz, de sosem beszélt még a szexről, pedig a férfiak szoktak. Eddig akikkel volt dolgom, mindegyik elkiabálta a világnak, kivel, mit csinálna/csinált. Ő semmit. Egyszer egy buliban tettem neki utalást, valami zenéről volt szó amire szexeltem, de ő nem kontrázott az ő történetéről, hanem csak mosolygott. Nem tudom, milyen barátnői voltak, ha voltak.

Nekem viszont nagyon bejön a srác, mindenhogyan, szívesen lefeküdnék vele, csak hát nem tudom, hogy szűz-e, vagy hogy nyitott lenne-e, vagy akármi... Ti mit gondolnátok, ha egy nagyon vonzó fiú ennyire nem lenne nyitott a szexualitásra, mint beszédtéma? Vagy csak én vagyok selejtes? Holnap is megyünk bulizni, és szeretnék valamit vele. Szerintetek mi a helyzet a szexuális életével, ha szabad ilyet kérdezni?

21 éves. Lehetséges, hogy egy ilyen közvetlen, vonzó, szexi és intelligens, társasági ember szűz legyen ennyi idősen?


2015. márc. 12. 18:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Lehet tényleg még szűz.
2015. márc. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%
vagy lehet csak nem szokta kibeszélni, ettől még nem biztos hogy szűz
2015. márc. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Ettől nem lennék kevésbé érdeklődő vele szemben, de az nagyon durva lenne. Tényleg nagyon vonzóan néz ki, ennyire jóképű arcot még nem is láttam azelőtt. :O
2015. márc. 12. 18:21
 4/23 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem meg "csak" intelligens, kulturált, es nem köti mások orrára a magánéletét. Meg talán alkalmikba se megy bele, csak komoly lányt keres...
2015. márc. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Picit nyomulj rá, vagy valami. Ha akkor se veszi a lapot, akkor szegezd neki a kérdést.
2015. márc. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
75%
Hallod remélem meleg.
2015. márc. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Most is éppen beszélgetek vele facebookon. Szerintetek csak úgy kérdezzek rá, hogy szűz-e még? Nem lenne fura? Nem tehetek róla, de megöl a kíváncsiság. .D
2015. márc. 12. 18:25
 8/23 anonim ***** válasza:
81%

De azért te nőnemű vagy?:D

Lehet, hogy nem szeret "idegeneknek" a szexuális életéről beszélni. Lehet, hogy az olyanokra bukik, akik kapcsolatra vágynak és nem csak "szeretne vele valamit csinálni a buliban" ;)

2015. márc. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Ja, igen, nőnemű vagyok. :D

Nem tudom, meg merjem-e kérdezni.

Kizárt, hogy meleg lenne :D

2015. márc. 12. 18:29
 10/23 anonim ***** válasza:
85%

Értem.

Te dolgod, hogy mit kérdezel tőle. Én sem beszélek mindenkivel a szexről attól, hogy nekem szexuális tartalmú témát hoz fel.

De vigyázz vele, mert nem biztos, hogy egy intelligens srác vevő lesz arra, hogy egy csaj egy buliban "felkérje keringőre" (mert én pl. ezt nem tartom nőiesnek).

2015. márc. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!