Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek szűz lehet még a...

Szerintetek szűz lehet még a srác?

Figyelt kérdés

Megismertem itt az egyetemen egy fiút, aki külsőleg közel tökéletesen néz ki. Magas, ruhában is elég jófélének tűnik a teste, hibátlan a bőre, írtó jól áll neki a borosta, hatalmas sötétkék szemei vannak, gyönyörűek a fogai, ápolt, igényes, mindezek mellett iszonyatosan okos is. Ezt onnan tudom, hogy úgy lettünk jóban, hogy segített nekem a matekban.

Ezekből az ember nem gondolná, hogy szűz, de sosem beszélt még a szexről, pedig a férfiak szoktak. Eddig akikkel volt dolgom, mindegyik elkiabálta a világnak, kivel, mit csinálna/csinált. Ő semmit. Egyszer egy buliban tettem neki utalást, valami zenéről volt szó amire szexeltem, de ő nem kontrázott az ő történetéről, hanem csak mosolygott. Nem tudom, milyen barátnői voltak, ha voltak.

Nekem viszont nagyon bejön a srác, mindenhogyan, szívesen lefeküdnék vele, csak hát nem tudom, hogy szűz-e, vagy hogy nyitott lenne-e, vagy akármi... Ti mit gondolnátok, ha egy nagyon vonzó fiú ennyire nem lenne nyitott a szexualitásra, mint beszédtéma? Vagy csak én vagyok selejtes? Holnap is megyünk bulizni, és szeretnék valamit vele. Szerintetek mi a helyzet a szexuális életével, ha szabad ilyet kérdezni?

21 éves. Lehetséges, hogy egy ilyen közvetlen, vonzó, szexi és intelligens, társasági ember szűz legyen ennyi idősen?


2015. márc. 12. 18:18
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Nem (csak) azt akarom tőle, ne értsétek félre. Én nagyom kedvelem, szeretnék vele többet lenni. A testiség, meg a "valami", az csak mellékes, attól függetlenül hogy ennek a kérdésnek ez a lényege.
2015. márc. 12. 18:39
 12/23 anonim ***** válasza:
85%
Attól, hogy nem kiabálja világgá a szexuális életét még lehet neki. Tudod, az intelligensebb emberek tudják, hogy ez magánügy. Szerintem téged egy kis ri binek tart, főleg h arról dumálsz neki h kivel hogy szexeltél, eléggé kiábrándító lehet ez neki, csak úgy szólok..
2015. márc. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Nem úgy tűnt, mint aki kiábrándult lenne. :D
2015. márc. 12. 18:49
 14/23 anonim ***** válasza:
81%
Csak mert jólnevelt és nem akar megsérteni azzal h kimondja ri bi vagy.
2015. márc. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
SZerintem te a szüzekre buksz és olyan 26 körüli lehetsz
2015. márc. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Csak egy Jack gazda válasza:
lehet hogy meleg :) de szűz semmiképpen ha ilyen jol néz ki :P illetve lehet hogy inpotens akkor az viszont egy kicsit gáz :) ha nagyon közel kerültök egymáshoz kérdezd meg :)
2015. márc. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

megkérdezted?

neked hány srácod volt már?

lehet, hogy stresszeli, hogy ő még kezdő...

2015. márc. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szűz, lehet, hogy nem. Térj rá valahogy szexre, azt kérdezd meg, h mikor volt utoljára aktusa, az kész. Nem igaz, h egyetemista létedre nem tudsz megkérdezni egy sráctól ilyet, főleg, ha már te is tosztál?! :DDD
2015. márc. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Na, mi volt?????
2015. márc. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Nekem 3 volt eddig.

Megkérdeztem, hogy szűz-e, azt válaszolta, hogy nem szűz már, aztán kiderült, hogy volt már 2 éves kapcsolata, sőt, szexkapcsolata is. :D Viszont azt is mondta, hogy nem szokott róla beszélgetni, inkább csinálni szereti. :|

2015. márc. 15. 00:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!