Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tényleg ennyire nem tudja a...

Tényleg ennyire nem tudja a dolgokat? :S

Figyelt kérdés

A barátommal mindketten szüzek vagyunk, de mikor beszéltünk a szexről és mondtam h a missz. pózba "kell" akkor megkérdezte h az mi... és h ő így nem akarja.

Ezt mért csinálja? Nem értem.

17/L


2010. febr. 14. 22:40
1 2
 11/15 anonim válasza:
Pasid kb csak önző, egy lánynak nem gyerekjáték az első, ez lenne hogy kelljen neki a legfontosabb. De neki fontosabb a lustasága? Én erről beszélgetnék vele, és ugy egyáltalán, meggondolnám vele ezt a szex dolgot...
2010. febr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

00:26


A hozzászólásod alapján te egy kis cig.nyk.rva lehetsz...

Az a baj veletek h még írni sem tudtok, de már d.gtok...

2010. febr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Szegénykém.Tényleg meg kéne gondolnod, h ő az akivel az elsőt akarod.
2010. febr. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

14 évesen elvesztette és 20 éves pasival ez magában talán nem anynira gáz vagy lehet teljesen gáz de ez a szüzcsi ez kiakasztott kb ilyenekből lesznek a ku*vák


mióta vagytok együtt drága? mert ha nem rég óta talán ne ő legyen azakivel elveszíted lehet jobb lenne ha keresnél mást!

2010. febr. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

1,5 hónapja vagyunk együtt de nem az a fajta pasi amilyenre ti gondoltok

mivel ő is szűz és mondta h fél h vmit elront, meg h azért nem akarja így mert fél h összenyom... nekem nem úgy jött le h lusta, de majd ha erre kerül a sor nem hagyom magam

köszi a válaszokat

2010. febr. 18. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!