Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tényleg ennyire nem tudja a...

Tényleg ennyire nem tudja a dolgokat? :S

Figyelt kérdés

A barátommal mindketten szüzek vagyunk, de mikor beszéltünk a szexről és mondtam h a missz. pózba "kell" akkor megkérdezte h az mi... és h ő így nem akarja.

Ezt mért csinálja? Nem értem.

17/L


2010. febr. 14. 22:40
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Ezt tőle kell megkérdezned:) Lehet igy nem érti...mond el neki h te vagy alul..és ennyi. Persze..a pasik jobban élvezik a lány mozog:)
2010. febr. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
elmondtam de ő így nem akarja , meg h összenyom :D
2010. febr. 14. 22:44
 3/15 anonim válasza:
hát,támasztania kell magát..:) de ha nagyon nem akarja,találjatok ki egy másik pózt ami mindkettőőtöknek megfelel:)
2010. febr. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
dehogy nyom össze,támaszkodjon a karján! :D
2010. febr. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

épp ez az h nem nyom össze mert már feküdt rajtam...:S nem értem

és első szexnél én nem akarok semmi nyakatekert pózt:S v esetleg v vmi ami még jó első alkalomra??:)

2010. febr. 14. 22:48
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
lovagló, igaz, hogy akkor te "szenvedsz" de utána hátha rátudod venni, hogy mostmár ő is dolgozzon ^^
2010. febr. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy lánynak azért talán egyszerűbb úgy elveszítenie a szüzességét, hogy nem neki kell mozognia, mikor amúgy is fájdalmai vannak.. Nekem nagyon rosszul esne, ha már csak ezért sem akarná a fiú :S
2010. febr. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
4%
jaj hát ez tök száni én 14 évesen vesztettem el a szűzcsim egy 20 évessel, tapasztalt pasival kell és időben! az egyiken még tudsz javítani!
2010. febr. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én lovagló pózban vesztettem el. Annyiból jó, hogy te tudod irányítani a dolgokat sebesség, milyen mélyre hatoljón be stb.. Ha nem akarja misszionárius pózban, próbáld ezt beajánlani neki ez sem túl bonyolult.


/off száni, szüzcsi na ettől kirázott a hideg

2010. febr. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

lovagló pózzal az a bajom. h kicsit szégyenlős vagyok, főleg így elsőre :S


am nekem úgy tűnt h mintha nem is ismerné azt a pózt, szerintetek h vezessem rá ?:)

2010. febr. 17. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!