Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok, de a barátom azt...

Szűz vagyok, de a barátom azt hiszi nem! Feldugtam már magamnak dolgokat ugy 15cm-ig ment is, de onnan már nem nagyon akart! Vajon szűz vok még?

Figyelt kérdés
Ne gondoljatok picsának,és ne mondátok,h valljam be az igazat légyszi!
2008. aug. 16. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
99%
Bőven elég az a 15 centi. Igen, szűz vagy még, és addig az is maradsz, amíg le nem fekszel valakivel. Ha a barátod észreveszi, nem abból fogja észrevenni, hogy könnyen bement-e, vagy nem, mert az nem szűz lányoknál is változó. Abból fogja észrevenni, hogy tapasztalatlan vagy, nem tudd, hogy mozogj, hogy nyúlj hozzá, hogyan tedd a lábad stb. Én nem mondom, hogy mondd el neki az igazságot, de ha tapasztaltabb, akkor úgyis rá fog jönni, hogy füllentettél.
2008. aug. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne mondjuk, hogy valld be az igazat? Mi mást tehetnél, könyörgöm! A szűz hártyát nem lehet technokollal visszatenni...

Ha pénisz hatol be a hüvelyedbe, már nem vagy szűz. Attól, hogy átszakad a szűzhártya még szűz vagy.

Mond el neki, hogy feldugtál már egyéb dolgokat. Biztos meg fogja érteni, ha szeret. És nem az fogja érdekelni, hogy ott van-e a hártya vagy sem. Ilyeneket felesleges eltitkolnod :)

2008. aug. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
15 centinél nem is hiszem h kell tovább, a hüvely nem végtelen:)
2008. aug. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%

Ha nem akarod ne mond el

A pasid meg azért hiheti hogy nem vagy mär szüz.

De sok fiu mär kifogäsnak veszi

Ugyhogy vagy ugorj vele gyorsan az ägyba hogy megtudja mi az äbra de kifogäsnak ne mond ezt hogy szüz vagx egyébként nem biztos hogy észre veszi ha fiatal tapasztalatlan

Ha meg ö is szüz akkor meg föleg nem

Amugy vastag volt amit feldugtäl

Na és jolesett

2008. aug. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%
Csak 15 cm? Hát akkor te még szűz vagy... agyilag meg...
2008. aug. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Agyilagk meg..?Már nem azért,szerintem nem azért van ez az oldal,hogy egyes emberek véleményeket formáljanak másokról és ezt ki is mutassák,hanem azért,hogy többet tudjaunk meg egy-két dologról,és osszuk meg a tapasztalatainkat!

Köszönöm a válaszokat!

Vastagnak olyan 6-7 cm átmérőjű volt!Élvezni élveztem,mert rásegitettem a csiklóm izgatásával is!

Fő kérdésem az,hogy szerintetek a szűzhártyám átszakadt-e!Mert fájni egyáltalán nem fájt,de már régóta tampont használok,és a használat elején erős vérzésem és fájdalmam volt egyszer!

2008. aug. 20. 15:08
 7/10 anonim ***** válasza:
47%

Vérzett a tamponozäs tän azt is feldugtad vagy 15 centire

Amugy meg mire volt jo a 6-7 centis probälkozäs ätméröbe

A szüz barätod akinek nem lesz 4 centis se az meg harangozni fog čs nem fogod člvezni ha beteszi

2008. aug. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39%

Csak 15 cm? Hát akkor te még szűz vagy... agyilag meg...

Na, ez én voltam... nem akartalak megbántani, de ne haragudj!!! Ki az az idióta , aki szűz létére egy ekkora tárgyat tol fel magának???!!!

Ha majd lesz pasid, az csak harangozni jár beléd...

2008. aug. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

Nem is a 15 centi a sok mert az ätlag fasz

Az 18centis de ätméröbe vagy szélességbe ugy 45-50 mm ätlag elég lett volna nem habär minél jobban befeszitesz annäl jobb az élvezet

Ja és mi volt a dolog a 6-7 centis amit feldugtäl elärulod

Hätha tippet adsz mäsnak

2008. aug. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de ha egy lovat dugsz fel magadnak,akkor is szüz maradsz,amig egy fiu meg nem kefélt:D
2008. nov. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!