Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem szereti az előjátékot...

Nem szereti az előjátékot (szűzként) a barátnőm. Hogy tudom megszerettetni vele? Nagyon szeretem a páromat. Inkább őt elégíteném ki, és hoznám kellő izgalmi állapotba. És ha majd a szexre kerül a sor, akkor könnyebb lesz a dolog.

Figyelt kérdés

2015. febr. 22. 13:34
1 2 3
 11/21 October15 ***** válasza:
90%

Nem is mondtam, hogy hagyd el ez nyilván nem váló ok :D.

Csak annyit, hogy készítsd be a csukát mert bőven benne van a pakliban, hogy hamarabb fogy el a te türelmed mint az ő vallásossága / gátlásossága stb. Magamat ismerve egy olyan 5 hónap malmozás anno még bele fért.. azt meg nem mondom, hogy így 23 éves fejjel meddig húznám.


Amúgy mégis mivel indokolta azt, hogy ujjazás oké nyalás nem ? O_o [Bár azt írtad előjáték szóval nem csak a nyalás tiltólistás.. de akkor mégis, hogy jutottál el az ujjazásig? Na jó ez zavaros.]

2015. febr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 October15 ***** válasza:
93%
Igazából azon felül mást nem tudsz csinálni, hogy igyekszel alkalmat / hangulatot teremteni.. aztán előbb utóbb csak le esik neki, hogy nincs mitől parázni.
2015. febr. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Hát, azt se szerette volna.

Azt valahogy ügyesen kezdeményeztem, és mire el tudta volna utasítani,már nem tudott ellenállni. :)

Majdnem lefeküdtünk akkor. És azt ő is tudta,hogy túl szűk, ezért hagyta. Meg még érdekes az, a szexet szeretné, de az előjátékot nem.

De az 1. ujjazás, nagyon fájt szegénynek.

2015. febr. 22. 14:42
 14/21 A kérdező kommentje:

Eddig is próbáltam. :/

Majd csak megtörik a jég valamikor. Remélem.

2015. febr. 22. 14:43
 15/21 anonim ***** válasza:
22%

Az én első csajom is ilyen ostoba volt! Dugni azt egyből akart, de hogy felizgassam azt nem hagyta. Aztán meg ott sipákolt hogy fáj neki...

Verd agyon egy péklapáttal! Nekem is azt kellett volna.

Ma már nem vagyok ennyire papucs mint az elsőnél.

2015. febr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet, hogy csak számára nagyon is valós félelmei vannak a témával kapcsolatban, amiket nem mer elmondani, pl. hogy szaga van, vagy nem tetszik majd neked, mert mondjuk nagyobb az egyik kisajka, mint a másik, vagy bepisil... a lányok ilyen dolgokon (is) izgulnak. Elég csak a gyakorikérdések szerelem/szex rovatát végigböngészni, hogy mi nem jön be állítólagosan a srácoknak kezdve a nagy mellbimbón a cakkos szélű kisajkakig. Ezen mind jól lehet izgulni. Nem mondom, hogy a srácoknak nincs meg ugyanennek a megfelelője, pl. péniszméret, görbület, eltérő méretű herezacskók, akármicsoda.

Érdemes lenne vele tisztázni, hogy mennyire izgatónak tartod, és hogy mennyire tetszik úgy ahogy van, akár ki is emelheted, hogy mi szép rajta, és ne feledkezz meg az intim részeiről sem, legalább edződik kicsit...

Ha meg csak arra vár, hogy kapjon egy lehetőséget, hogy oldja a gátlásait, egy pohár bortól már úgymond felmentést kap, és nem kell tovább a jó kislányt játszani, ha ez volt a baj...

2015. febr. 23. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

El tudom képzelni,hogy zavarja az,hogy tetszik-e nekem, vagy milyen íze van. Sajnos, eléggé önbizalomhiányos.

Ezen már dolgozom egy ideje, több-kevesebb sikerrel megy.


De nem hiszi el,hogy tényleg tetszik nekem.

Mivel tudnám meggyőzni?

Miért van ez a lányoknál?

Az biztos,hogy nem a dicséretek, bókok miatt csinálja.


Nem iszik.


De nagyon köszönöm a segítőkész választ!

2015. febr. 23. 17:22
 18/21 anonim ***** válasza:
22%

"Nem szereti eleve. De minden ok nélkül."

Figyelj, bazki. Én nem szerettem a zöldbabfőzeléket. Egészen addig, amíg az új párom nem főzött egyszer nekem. Ő másképp csinálta, és onnantól már szerettem. Stimmt? Valamit nem jól csinálsz.

2015. febr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Mondtam,nem fogom kényszeríteni, és kikötözni csak azért,hogy kinyalhassam.
2015. febr. 23. 17:52
 20/21 anonim ***** válasza:

"Mivel tudnám meggyőzni?

Miért van ez a lányoknál? "


Alapvetően a női önbizalom nagy része onnan ered, hogy férfiak kívánatosnak tartják-e vagy nem (gyerekkorban ugye apuci kicsi szeme fénye, utána ez az érdeklődés már romantikus irányba fordul).

Nem tudom, hogy milyen a kapcsolata pl. apukájával, ha minden rendben van, simán lehet, hogy csak gátlásos, éretlen még a szexualitása, vagy csak a barátnők beszélték tele fejét, esetleg összeolvasott mindent.


Azt tudom, hogy soha olyan szépnek nem éreztem magam, amikor a barátom dicsért, meg felizgult rám.

Ha pirul, ha nem, nem csak szavakkal de tettekkel is kell mutatni, hogy bizony bitang módon felizgat téged, és igenis "van hatalma fölötted". Ennyi kontrollérzés kell. :) De persze nem ismerem a barátnődet, ha alapvetően tart a férfiaktól és a szextől, lehet még ez is csak megrémítené...

2015. febr. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!