Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vajon mit csináljak segitsetek...

Vajon mit csináljak segitsetek? Normális válaszokat várok.

Figyelt kérdés
16 éves vagyok a barátom 18..... egy fél éve vagyunk együtt.... és már nagyon le akar velem feküdni.... viszont én még szűz vagyok.. és egy kicsit félek is...:S egyszer meg kérdezte tőlem hogy mikor fekszem le vele és azt válaszoltam.. "hogy majd" de látom rajta hogy ő már nagyon nem birja.... és nem tudom mit csináljak szerintetek...??
2010. febr. 8. 21:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
CSak akkor feküdj le vele, ha te szeretnél, nehogy csak meghúzzon, aztán elhagyon, te meg ott maradj lebőgve... HA nem bírja,akkor elégítsd ki őt máshogy, és értettesd meg vele, hogy szerinted még korai lenne. Vigyázz, aki sietteti, az általában csak azt szeretné! Azért mondom, mert én fél évig jártam egy sráccal, meghúzott és egy hétre rá otthagyott. (15 voltam,a srác 17)
2010. febr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
DE ugy gondolom, hogy másfél év után, már érett a kapcsoaltotok, bár lehet hogy még te nem vagy érett hozzá, és ezt nem érti meg...
2010. febr. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
én jol berugtam és ugy volt az első. úgy sztem nem félnél.. igyatok elötte kicsit, hátha oldja a gátlásokat.
2010. febr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!