Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A fiúknak mennyire fontos a...

A fiúknak mennyire fontos a szüzesség megtartása? Válaszokat várok! Fontos! 19/L

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a mai világban a fiúk inkább azon vannak, hogy minnél előbb elveszítsék, de mi van akkor, ha ez valakinek fontos? Ha a lány már nem de a fiú még az, akkor ez hogy venné ki magát? Szerintetek egy ilyen típús meddig húzná ezt a dolgot? A srác 18!
2010. szept. 30. 17:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
én 17 vagyok és nincs most olyan akinek odaadnám. :)
2010. szept. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
szerintem a srác örülne, ha minél hamarabb elveszítené, ha bejössz neki és behálózod, akkor veled fogja ;)
2010. szept. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
32%

Ez egy fiúnak sem fontos, csak vannak köztük gyávák is.

Nem is kevesen

2010. szept. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl fontos, először ki kell érdemelni a lehetőséget.
2010. szept. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

A lányoknak miért olyan fontos a szüzesség?

És a fiúkat miért nem foglalkoznak annyit a szüzességükkel, mint a lányok?

2010. szept. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
számomra nincs jelentősége.
2010. szept. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
fiúkat-fiúk*
2010. szept. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fontos. Most azt hiszem végre megtaláltam azt akinek odaadnám, de majd még ez elválik mert még jobban ki kell ismerni.

Hozzátenném ez nem gyávaság mert már rengetegszer volt lehetőségem, meg ki nem találna magának egy esti r!bancot az egyik szórakozóhelyen ha akarja!? Egyszerűen azért nem, mert nem azok a csajok kellenek akiket olyan hamar megkapok. 18

2010. szept. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nos, nekem a szex nem életem legvégső értelme és célja, hanem csak egy dolog, amit majd a szerelmemmel tervezek először, és utána mindig csinálni. Szeretném, ha ez eme terveimnek megfelelően történne. Szóval olyan értelemben fontos, hogy úgy legyen, ahogy én akarom. Életem első 19 évében még nem történt meg, és nem vagyok emiatt elkeseredve. Majd megtörténik, ha minden klappol (:


Ha meg ott vagyunk, hogy reális rá az esély, akkor meg oly tökmindegy, hogy veszi ki magát, hisz csak az érintett 2 ember dolga :D


Azt meg honnan a tökömből tudjuk, hogy gondolkodik a te srácod?

2010. szept. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nos, előszőr is köszönöm a válaszokat. Hasonlóképpen vélekedem a dolgokról, hogy azért van egy bizonyos fontossága a fiúk részéről is ennek. Ez mindenképpen pozitív a lányok részére, akik tudják értékelni ezt és nem csak arra megy ki a játék. Én már nem vagyok az és érdekelne, hogy emiatt egy szűz srác nem néz e rám rossz szemmel és hogy ez hogy befolyásolja a későbbieket.
2010. szept. 30. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!