Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A fiúknak mennyire fontos a...

A fiúknak mennyire fontos a szüzesség megtartása? Válaszokat várok! Fontos! 19/L

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a mai világban a fiúk inkább azon vannak, hogy minnél előbb elveszítsék, de mi van akkor, ha ez valakinek fontos? Ha a lány már nem de a fiú még az, akkor ez hogy venné ki magát? Szerintetek egy ilyen típús meddig húzná ezt a dolgot? A srác 18!
2010. szept. 30. 17:03
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

17:13-as!


Egyetértek. Nem adtam volna oda én sem akárkinek.

2010. szept. 30. 17:49
 12/17 anonim ***** válasza:

A szüzességem nem jelent számomra semmit. Csak azt, hogy még nem szexeltem és már nagyon csinálnám.

21F

2010. szept. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ahoj!


Nekem is presztízskérdés, hogy kinek adom a szüzességem, persze vannak olyan Lord Penis-típusú emberek, akiknél tényleg nem számít a személy, az életkor, csak hogy minél hamarabb és minél többet...ezeket az embereket nem szeretném értékelni, majd megteszi más helyettem.


Az, hogy nem vagy szűz egyrészt könnyebség, mert nincs a keresgélés izgalma, mint két szűznél (bár annak is van külön élménye), a srácnak pedig magának kell ezt megítélnie, erről csak ő fog tudni neked érdemben beszélni. Természetesen, amikor egymásra kattantok, akkor nem hiszem, hogy ilyen kérdésekkel fog bombázni...


Üdv:

Szergej

20F

2010. szept. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Utolsó előttinek!


Majd ha egy olyan lánnyal csinálod előszőr, akihez nem fűznek különösebben annyira mély érzelmi szálak, csak azért hogy elveszítsd, akkor utána majd elfogsz gondolkodni, hogy talán mégis több ez annál, csakhogy ezt utána nem lehet visszacsinálni, De persze a te döntésed...az ilyenekre csak annyit tudok mondani, hogy éretlenek!

2010. okt. 1. 00:17
 15/17 A kérdező kommentje:

23:04-nek!


Köszi az imént írtakat! Látom azért érettebb gondolkodásúak is kommentálnak. Remélem az a fiú is így gondolja majd és ez nem lesz akadály köztünk.....

2010. okt. 1. 00:22
 16/17 anonim ***** válasza:
Én tuti nem bánnám meg.
2010. okt. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hat az igazz hogy a legtobb csavo minnel hamarabb el akarja vesziteni a szuzesseget. En is el akartam meg nemis. Akartam mert hianyom volt, es nem akartam mert olyan lanyal akartam megteni akit szeretek. Jelen pillanatban sem az erdekel hogy szuz vagyok vagy sem hanem hogy szeretem a baratnomet es mar nagyon kivanom:)


18/F ( 9 honapja jarok a baratnommel:) )

2010. okt. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!