Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Haggyam magam, vagy ne?...

Haggyam magam, vagy ne? (Értelmes válaszokat várok! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most van egy pasim aki (14éves, 1 idős velem) és szexelni akar. Én viszont nem. A srácot viszont NAGYON szeretem. Amikor túlságosan rám mászik és úgy érzem, h naa itt a határ akkor leállítom. Mindig elmagyarázom neki, h sztem ezt azért nem kéne mert ráérünk még, és sztem fiatalok vagyunk hozzá! Ekkor ő mindig azt mondja, h elfogadja meg semmit nem fog eröltetni, és ne haragudjak. De aztán eltellik pár nap és újra, meg újra rám mászik. Most már ott tartunk, h minden beszélgetésünkben ezt hozza föl témának (h mikor hagyom magam végre, és h miért nem akarom?!...stb) és mindennap egyre rámenőssebb. Nem tudom mi legyen... Haggyam, h megfektessen és véget érjenek a viták, vagy csak azért se haggyam magam??? Vagy dobjaam??? Tanácstalan vagyok. Szeretem de nem tudom, h meddig tudok még vele veszekedni erről...

Remélem tudtok segíteni nekem! :(

Puszi! (Egy kétségbeesett csajszii...:( )


2010. aug. 27. 19:52
1 2
 1/19 anonim válasza:
Ha télleg szeret engedd neki.-.. ha csak megfektetni akar akkor ne...
2010. aug. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:

Szia!


Mióta vagytok együtt?

2010. aug. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
ha nem vagy benne biztos, hogy lefeküdj-e vele, akkor NE tedd. mivel feltetted ezt a kérdést itt, ezért nem vagy biztos magadban, tehát ne tedd... sztem dobd. 14éves kis suttyó mániákus.
2010. aug. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat! :)

Amúgy 1 éve vagyunk együtt...

2010. aug. 27. 20:02
 5/19 anonim válasza:
Szerintem még ne tedd!Ráérsz bőven!Majd akkor,ha már teljesen biztos vagy benne,h. szeretnéd!!!Előbb semmiképp!
2010. aug. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ahogy te jónak érzed. Én is tök nyugodtan megvárom amég a barátnőm kész lesz rá, szerintem neki se lesz baja tőle. :)


off. ha 1 évvel idősebb lennél akkor azthinném a csajom írt :D

2010. aug. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
És szted dobjam? Vagy továbbra is viseljem el?? v mi...? :(
2010. aug. 27. 20:10
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

1 -Ha nem akarsz lefeküdni vele: Szerintem kapd el a tökét és mondd meg neki hogy vagy visszavesz vagy nem lesz jó vége a dolognak.

2 -Ha le akarsz feküdni vele: Védekezzetek!

3 -Ha MÉG nem akarsz lefeküdni vele: akkor még ne tedd meg, de ha tovább nyomul akkor lépjen életbe az 1. pont.

2010. aug. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Csak azért ne hagyd, hogy ne veszekedjetek.
2010. aug. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
rendben. köszi:) (Mindenkinek...)
2010. aug. 27. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!