Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Haggyam magam, vagy ne?...

Haggyam magam, vagy ne? (Értelmes válaszokat várok! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most van egy pasim aki (14éves, 1 idős velem) és szexelni akar. Én viszont nem. A srácot viszont NAGYON szeretem. Amikor túlságosan rám mászik és úgy érzem, h naa itt a határ akkor leállítom. Mindig elmagyarázom neki, h sztem ezt azért nem kéne mert ráérünk még, és sztem fiatalok vagyunk hozzá! Ekkor ő mindig azt mondja, h elfogadja meg semmit nem fog eröltetni, és ne haragudjak. De aztán eltellik pár nap és újra, meg újra rám mászik. Most már ott tartunk, h minden beszélgetésünkben ezt hozza föl témának (h mikor hagyom magam végre, és h miért nem akarom?!...stb) és mindennap egyre rámenőssebb. Nem tudom mi legyen... Haggyam, h megfektessen és véget érjenek a viták, vagy csak azért se haggyam magam??? Vagy dobjaam??? Tanácstalan vagyok. Szeretem de nem tudom, h meddig tudok még vele veszekedni erről...

Remélem tudtok segíteni nekem! :(

Puszi! (Egy kétségbeesett csajszii...:( )


2010. aug. 27. 19:52
1 2
 11/19 anonim válasza:
83%
1éve együttvagytok akkor szerintem nem csak AZT akarja. Ugyhogy biztos lehetsz benne ha te nem akarod nem fog elhagyni. De ha nem szeretnél lefeküdni vele ne csináld meg kényszerből!
2010. aug. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

14 éves vagy! Fel se merüljön benned, hogy lefeküdj vele! Úgy hiszik a te korodbeliek, hogy érettek egy párkapcsolatra, és a többség a sexről is ezt gondolja, de ez egy hatalmas tévedés! Tanulj! Tervezd a jövőd! NE a sexelj foglalkozz!!!!!! Annyira korai ez nektek!

A srácnak magyarázd el, hogy még korai, majd megteszitek, ha eljött az ideje. De ez ne az elkövetkezendő 2-3 évben legyen! Annyi időtök van még! Most csináljátok meg azt, ami a korotoknak megfelel. Legyetek gyerekek, amíg lehettek!

2010. aug. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Utolsó válaszoló te mégis hány évesen vesztetted el a szüzességed? Jó igen a 14 lehet hogy korai de már 1 éve együtt vannak vagyis a srácnak nem csak arra kell bár ha még nem akarja a lány akkor sztem sem kéne de ez sztem egyáltalán nem kor függő valaki 15 évesen érzi magát rá készen de vki még 18-20 évesen sem...
2010. aug. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szia!Hát.. Nekem az a véleményem,hogy ha te (még) nem szeretnéd, akkor ne tedd, mert ha első, akkor nagyon rossz nyomokat hagyhat(benned,mint lélekben)... És én úgy gondolom,ha 1 éve együtt vagytok, és a srác még 'mindig' tud rád várni,akkor tényleg bezséljétek meg, de ha szereted akkor szerintem nyugodtan tegyétek meg ,DE CSAK AKKOR HA KÉSŐBB NEM FOGOD MEGBÁNNI!:) De miért szakitanál vele emiatt?Én úgy gondolom,ha értelmes fiú.. akkor ellehet neki tisztán,és érthetően mondani neki,hogy te még várni szeretnél, és még várni,mvárni,várni ...Mondd meg neki,hogy ha te úgy gondolod,hogy készen álsz,akkor majd szólsz neki,de az első és legfontosabb h VÉDEKEZZETEK!!És nem értem,hogy miért és hogyan lehet azon összeveszni,hogy te nem szeretnéd.Pedig meg kell vele értetni,hogy még nem!! Remélem tudtam segíteni!
2010. aug. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

15 vagyok a barátnőm 13. Eszembe se jutna megfektetni (vagyis dehogynem de nem mondom neki) 4hónapja vagyunk együtt, kb 2 hónap után volt csók, nem aludhatunk együtt, de ennyire még 1barátnőm se szerettem, pedig 14 éves korom óta már ő a 6. és volt idősebb is (16 csak 1 év), ez a leghosszabb kapcsolatom, de szerintem ne tedd meg ha nincs hozzá kedved és simán kitellik a sráctól, hogy 1 évet hajtott ezért. Szerintem. Ez a véleményem a te részedről.

"Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tetted meg!" : DE én e szerint élek. :D

2010. aug. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

22:08as vagyok.

Azt még elfelejtettem ha nem érti meg hogy te még nem szeretnéd, akkor én dobnám, találsz mást én így vagyok vele, ha nem jó akkor én nem vagyok vele.

15/F

2010. aug. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

21:53-as, hogy a kérdésedre válaszoljak, én 17 és fél éves voltam, amikor elvesztettem a szüzességemet. Szerintem egyáltalán nem volt késő, nem maradtam le semmiről. Van még elég időm sexelni. :)

Szerintem nagyon-nagyon-nagyon nagy hiba egy 15 évesre bízni, hogy eldöntse, készen áll-e!!!! Hogy dönthetne ilyenben? GYEREK még! Akármit is gondol magáról! Leírom újra! Az sexeljen, aki tisztában van minden lehetséges következménnyel, és képes ÖNMAGA viselni azokat! Erre egy 15 éves képtelen!

2010. aug. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szia, kedves csajszi!

Nem olvastam végig minden kommentet, de leirom az én véleményemet!

14évesn ne feküdj le vele, mert megbánhatod.jöhet még sok fiú az életedbe, még ha ezt nem is hiszed most el!és lehet, hogy 16-17évesen lesz majd egy, akivel jobban akarod, ahol nem lesznek kétségek!és bánni fogod, hogy nem vele lehet ez a meghatározó élményed:)

DE!!!!!

Azt irod,hogy rádmászik, Te meg egy idő után leállitod! tudod, ez nagyon rossz neki!mindig felizgul de nem elégül ki! Szreintem pettingeljetek!ismerjétek meg egymás tetsét és tanuljátok meg kielégiteni egymást orálisan, manuálisan!

ezzel lehet kisérletezni egy évig simán! aztán utána ha még mindig együtt vagytok, akkor ujra elgondolkodhatsz a szexen.

üdv:L19

2010. aug. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

köszi a tanácsokat megfogadom őket :)

sokat segítettetek!!

2010. aug. 29. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!