Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tervezzük a barátommal h...

Tervezzük a barátommal h lefekszünk. Én 14, ő 15 éves, még mind2en szüzek vagyunk.100%ig megbízunk 1másban, mind a 2en nagyon szeretnénk. Hogyan tehetnénk könnyebbé az elsőt?

Figyelt kérdés
úgy értem h ne fájjon annyira, meg úgy egyáltalán
2010. febr. 8. 18:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Köcsög neked a jó k.va....

Hülye kis taknyos pics.a. Ha csak vergődni tudsz a válaszokon, akkor ne kérdezgess. Fogadd a negatív kritikát is. Hülye pisis. Menjél akkor, "b.asszatok" aztán majd gyere vissza sírni,hogy "nem vagyok terhes"?? Mert az lesz.

2010. febr. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Ja, és imádni egymást szex nélkül is lehet. De ennyi eszetek úgy látom nincs.
2010. febr. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
gondolkodjál már -.-" 6 hónapja imádjuk 1mást szex nélkül. Persze h lehet. És akkor sem fog összedőlni a világ ha még nem történik meg... ^o)
2010. febr. 10. 18:23
 24/25 anonim ***** válasza:
Megértem, hogy gondolsz rá, hogy lefeküdni vele. 6 hónap hosszú idő ilyenkor. De 14 évesen nagyon nagyon korai. Elhiszem, hogy imádjátok egymást, hisz azért vagytok együtt, de hidd el, hogy nagy az esélye, hogy később megbánod. Meg amúgy is, minél többet vártok, annál jobb lesz majd egy idő után "egymásnak esni" :P Én 16 éves vagyok (nem sokára 17) és még szűz vagyok, van barátom, de még várok vele:)
2010. febr. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

a negatív kritikát is el kell fogadni de attol még nem kell le pisisezni meg hasonlok,ahhoz már elég negy hogy megértse mit írtok.

én 17 L és nekem már egy és fél éve van barátom de még mindig szuz vagyok és még nem is hiányzik,ugyh van még idod,legalább mégjobban megismeritek egymást.

2010. febr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!