Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tervezzük a barátommal h...

Tervezzük a barátommal h lefekszünk. Én 14, ő 15 éves, még mind2en szüzek vagyunk.100%ig megbízunk 1másban, mind a 2en nagyon szeretnénk. Hogyan tehetnénk könnyebbé az elsőt?

Figyelt kérdés
úgy értem h ne fájjon annyira, meg úgy egyáltalán
2010. febr. 8. 18:03
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
42%
szerintem oltári nagy butaság lenne ilyet csinálni meg hejesen sem tudsz irni:1-ütt meg 2-en...istenem tanulj irni aztan majd jöhet a sex 15/l
2010. febr. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

jajj ne haragudj, én nem tudok írni??? nevetséges... tudod ez rövidítés, inkább nézz magadba helyesen az ly én nem j...

És nem azért szeretnénk lefeküdni mert mindenképp ba*nom kell vkivel hanem mert imádjuk 1mást.

Aki normális választ adott annak köszönöm. ^.^

2010. febr. 8. 19:26
 13/25 anonim ***** válasza:

Az elején petting orrba szájba...:D

Aztán ha már ismeritek egymás testét akkor gyerünk:D

Védekezzetek!Az a legfontosabb!!

2010. febr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
51%

Eléggé pisis vagy még ehhez:/

Kezjük ott hogy mit kérdeztél aztán meg ez h te bazsol nem szeretkezel 14 évesen:/ hát jónagy ribanc leszek:S

Grat.;)

Jó baszást.

2010. febr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
b+ pont erről beszélek! már nem tom ki azt írta h azt elsővel "töcskölni" erre írtam én h nem b*szok.
2010. febr. 8. 20:48
 16/25 anonim ***** válasza:

vannak köcsögök az oldalon ne foglalkozz velük!!


csak rajtatok áll h h érzitek ha gondoljátok tegyétek meg:)

2010. febr. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 duhaj ervin válasza:
PETTING még 2 évig!
2010. febr. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 duhaj ervin válasza:
Nos KÖCSÖG véleményt még nem olvastam ezen az oldalon,egyébként is tanácsot kért a köcsög haverod!
2010. febr. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Szerintem ne ide gyere, ha normális válaszokat vársz, a gyakorikérdések már rég elzüllött oldal. Ha szeretnél vele lefeküdni, akkor tedd. Sok előjátékkal. De azért remélem nem ez lesz az első alkalmak közt, amikor látjátok egymást meztelenül... Kitapasztalátátok már pettingbe, hogy jó a másiknak,vagy csak belecsaptok a lecsóba? Nem számít mióta jártok, az számít, hogy ismeritek -e egymás testét. De azt mondom, várjatok még egy picikét. 14-15 évesen semmiképp se vagy érett rá,és a barátod se . Én is azt gondoltam, hogy érett vagyok rá, mert érettebb voltam felfogásban a koromnál, de már megbántam, pedig én is 14-15 voltam(egyátalán nem volt egy álomszeretkezés),a mostani barátommal jobb lett volna elveszíteni. Ne várj sok mindent az első szextől,ha ilyen fiatalon veszted el.
2010. febr. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
rendben, várunk még vele, hiszen remélhetőleg még sokáig együtt leszünk, van még időnk bőven :) köszi a választ ;)
2010. febr. 9. 17:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!