Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tervezzük a barátommal h...

Tervezzük a barátommal h lefekszünk. Én 14, ő 15 éves, még mind2en szüzek vagyunk.100%ig megbízunk 1másban, mind a 2en nagyon szeretnénk. Hogyan tehetnénk könnyebbé az elsőt?

Figyelt kérdés
úgy értem h ne fájjon annyira, meg úgy egyáltalán
2010. febr. 8. 18:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
Legyen hosszú az előjáték...:)
2010. febr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
azt kihagytam h fél éve vagyunk 1ütt
2010. febr. 8. 18:04
 3/25 anonim ***** válasza:
64%
várjatok legalább 2 évet
2010. febr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
-.-" nem erre gondoltam, na mind1. Az elsőnek köszi
2010. febr. 8. 18:07
 5/25 anonim ***** válasza:
66%

Akkor kombinálok: legyen hosszú az előjáték. Mondjuk 2 év.

22L

2010. febr. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
21%

hát nemtudom. de sztem amit az eslő írt.

a 2.szólóra ne halgass, ha fél éve vagytok együtt és ugy érzitek, akkor hajrá

2010. febr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
55%
gyerekek vagytok még. várjatok vele. csak nedves a bugyid, barátodnak meg áll a cerkája, de NEM EBBŐL ÁLL A SZEX! fogjátok már fel végrevalahára...
2010. febr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%
Ha maximálisan úgy érzed, hogy megbízol benne akkor lefeküdhettek.. de előtte pettingeljetek sokat. Nem bűn az.. és szerintem akkor is meggondolhatod magad mikor már majdnem megtörtént. A barátod meg fogja érteni szerintem: )
2010. febr. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
26%
Ne foglakozz ezekkel itt ezek csak okoskodnak ha szexelni akartok ugyis fogtok.. nincs értelme tovább huzni az időt.. fél év alatt még nem feküdtettek le inkább ez a fura .. védekezzetek és szexeljetek utánna ugyis sokkal könnyebb lesz .:)
2010. febr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
77%
Istenem..az,amit leírtál nem elég a szexhez. Alapból olyat kérdeztél, amiből már látszik,hogy éretlen vagy. Egy 15 éves fiú meg..hát,nevetnem kell,ne haragudj. Nem igaz, hogy lassan már minden 14 éves azt hiszi, hogy ha talál egy fiút,akit"szeret", megnő a melle, és rájön,hogy fel tud izgulni,és még a barátja farka is feláll, akkor már k.vára megértek a szexre. Sz.art se tudtok még. Érdekes, én 15 évesen is vissza tudtam fogni a hormonjaimat, és nem azért,mert nem lett volna kivel töcskölni..gyerekek vagytok még. Szóval egyetértek az előttem író lánnyal,várjatok még.
2010. febr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!