Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha egy 22éves srác és egy 16...

Ha egy 22éves srác és egy 16 éves (szűz) lány le akarnak feküdni, egyetlen egy alkalommal, akkor a csávó mit várna el a csajtól?

Figyelt kérdés
régóta haverok, de a fiú mostmár jó csajként néz a lányra, és már majdnem meg is történt, csak valaki megzavart.de nemsokára lesz rá megint lehetőségünk, és a csávo elvárná a lánytól, hogy mondjuk leszopja, vagy kiverje neki? vagy csak megdugná, és kész?
2010. febr. 7. 00:43
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
78%
Mennyi ilyen történtete hallhattunk már és mind ugyanaz volta vége. Szerinted egy 8évvel idősebb srác mit szeretne egy kis szűz lánykától? Komoly kapcsolatot, biztos a tenyerén hordozna téged és szeretne! Csak megdugna és kész, pont ahogy megérdemled, ha így állsz hozzá a szeretkezéshez, ami egy nagyon bensőséges kapcsolat két ember közt, odaadod neki a legféltettebb kincsed, a tested, kitárulkozol neki, és ő mégcsak nem is fogja értékelni, csak mulat rajtad hogy ilyen buta voltál! Azért néz "jócsajként" rád, mert tetted neki magad,látja hogy könnyű préda vagy mert kis naiv, kihasználhatóü vagy és fogalmad sincs, milyen az, ha tényleg viszontszeretnek, és szerelemből szeretkezel valakivel, nem pedig csak úgy odadobod magad. Nem jössz be neki mint ember, csak mint lyuk. 18/L
2010. febr. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim ***** válasza:
67%
17:30 vagyok, melelsleg szerintem hagynunk kéne a ezeket a kérdéseket, úgyis megy a saját kis hiszékeny feje után.
2010. febr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim ***** válasza:
harapj rá neki.. party bith... xDDDDD
2010. febr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:
93%

Utolsó próbálkozásképpen... Lehet,hogy nem hsized el nekünk,és télleg belevágsz ebbe az egészbe... Legtöbb jóakaratú ember nevében mondom,hogy ne tedd...

Hidd el,hogy az első alkalom mindenkiben nagyon mély nyomot hagy. és nem mindegy,hogy az a nyom egy kellemes élmény,vagy egy sírógörcsöt okozó élmény. Ne akard,hogy az legyen belőle,hogy magáévá tesz és utána otthagy. Hányszor mondta neked,hogy szeret? hányszor hívott randizni? Ezek nélkül nem mehetsz biztosra. MEgbízol benne? Tudsz mindent róla? Őszinte veled? KItárulkozott már neked,vagy csa te akarod a lábaidat kitárni neki? ezeket a krédéseket sürgősen tedd fel magadnak és nagyon gondolkozz el,hogy őszintén szeret-e ő téged,ill. fordítva is. Ha ő az az ember,aki nélkül úgy érzed ,hogy nem tudnál élni,és biztos vagy benne,hogy ő ezt az érzést viszonozza,akkor feküdj le vele és hidd el,hogy felejthetetlen élmény lesz. De ha nem vagy biztos magadban( valószínűen nem,mivel a kérdést kiírtad ide,tehát nem ismered a srácot nem? nem ismered a mozdulatait,a reakcióit,hogy mi jó neki= a petting és egymás megismerése is kimaradt a dologból nem?) Ő ismeri a tested? Voltatok már 2esben,hogy el tudott élveztetni,vagy egy kicsit is figyelt rád?

Szóval arra kérnélek télleg,hogy gondolj át mindent,és az a megérzésem,hogy az égvilágon semmi sem köti hozzád,csupán a "testi vágy" ha ilyet írhatok. Míg téged,lehet,hogy szerelem. De jobbat érdemelsz nála. Várd ki az igazit,megéri higgy nekünk. Túl nagy megrázkódtatás az,ha az ember csalódik. Ne akard magadat átverni. Te is tudod,hogy mire megy ki a pasas... remélem segítettem és tényleg elgondolkozol...

Mano

2010. febr. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 anonim ***** válasza:
öcsém, ennyire tapasztalatlan vagy gyere el hozzám és megmutatom hogy mit hogyan csinálj...
2010. febr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim ***** válasza:
áhhhhhhh NEEEEEEEEEE TEEEEEEEDDDDDDDDD
2010. febr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:
Én 18 voltam, amikor ilyen élethelyzetbe keveredtem, de szerencsére (!!!) nem feküdtem le a pasival...
2010. febr. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim ***** válasza:
47%
Nem ismeritek a csajt sem meg a csávót sem, miért általánosítotok?
2010. febr. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 anonim válasza:

mind a 3

sztem neki úgy lesz a legjobb ha meg is dughat ha le is szopod meg ki is vered neki

ez aa biztos...

2010. febr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:
88%
Ennyi élettapasztalat 16 évesen.. Besz*rás.. :D Le se esik neki, hogy a csávó kihasználja.. Szerinted tedd meg, ennél lámább úgyse lehetsz...
2010. febr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!