Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha egy 22éves srác és egy 16...

Ha egy 22éves srác és egy 16 éves (szűz) lány le akarnak feküdni, egyetlen egy alkalommal, akkor a csávó mit várna el a csajtól?

Figyelt kérdés
régóta haverok, de a fiú mostmár jó csajként néz a lányra, és már majdnem meg is történt, csak valaki megzavart.de nemsokára lesz rá megint lehetőségünk, és a csávo elvárná a lánytól, hogy mondjuk leszopja, vagy kiverje neki? vagy csak megdugná, és kész?
2010. febr. 7. 00:43
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:
83%

mert te, h úgy mondjam, szűkebb vagy mint az eddigi lányok...



J/I

2010. febr. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 A kérdező kommentje:
és ez neki jobb érzés????????? gondolom volt már dolga szüz csajjal, de az nekem fáj, és nem tudom ugy élvezni...
2010. febr. 7. 01:23
 43/69 anonim ***** válasza:
87%

hát most az a helyzet h ő csak ki akar használni, és ennél fogva neki nem számít h azt te nem élvezed, és igen az jó érzés neki ha te szűkebb vagy



J/I

2010. febr. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 anonim ***** válasza:
66%

elvárná h leszopd, persze. aztán análisan izgasd az ujjaiddal, majd pedig engedd neki, hogy análisan közösüljön veled. ezután lehet h aztakarja majd h újra sz0pd le. ezt is vállald be, mert ilyenkor már nemszeretik, ha nemet mondasz vmire, különben nemlesz 2. alkalom.

a legjobb ha mindent megteszel, amit kér tőled.

sőt, belevihetsz teis extrém ötleteket, pl kikötözteted magad, meg ilyenek. vibrátort is vihetsz.

2010. febr. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 anonim ***** válasza:
96%

jaj, bocsi, kifelejtettem a közösülést magát. az a végére szokott maradni.

a kotont te húzd fel neki, szájjal.

és azért akar megdugni, mert nagy ívben leszarja h te szűz vagy. ha hagyod, akkor miért ne?

2010. febr. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 anonim ***** válasza:
94%
Végülis a te döntésed, de meg fogod bánni:S Barátnőm is egy 29 éves pasival akarta elveszteni, de lemondott róla. Ha nem lennél már szűz, úgy oké is lenne végülis, de hidd el, hogy így elveszteni nagyon nem jó... túl naív vagy, nem szabad senkinek csak így odaadni magad
2010. febr. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim ***** válasza:
81%

Basszus te nagyon nem vagy tisztába a dolgokkal!!!

Foggalmad sincs a szexről, a körülményeiről (ami érthető is mert szűz vagy), nem megalázó neked úgy elveszteni a szüzességedet hogy ezt valaki kihasználja??? Gondolkodj már! Szinte 100% hogy meg fogod bánni, ennek a pasinak csak 1 alkalomra kellesz, nem veszed észre? Csinálhatsz te bármit vele, akkor sem fogsz többre kelleni neki!!! Ja és még annyit, nem kis ribanc leszel.

2010. febr. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 A kérdező kommentje:
Ezeket mind tudom, de nagyon nehéz ellenállni neki!!! És régóta haverok vagyunk, nekem mindig is tetszett,de gondoltam, smi nem leht köztünk, mivel elég nagy a korkülönbség, de mióta elkezdett nyomulni, totál rákattantam. És tudom pontosan, hogy nem kéne megtenem, csak hát mikor ott vagyunk, nem tudok neki ellenállni! De ha megtenném és utána találkoznánk, mit gondolna/tenne? vagy mi lenne egáltalán akkor?
2010. febr. 7. 11:05
 49/69 anonim ***** válasza:
85%
utána? utána azlenne, hogy elintézné egy szia-val, és menne tovább. kb hozzád sem szólna azután már.
2010. febr. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 anonim válasza:
67%
22 éves sráccal lefekszel otthagy oszt utána ha találsz valakit akit szeretsz nem biztos hogy élveznéd vele a sexet..elrontoda az egész életed!!
2010. febr. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!