Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek aki 30 éves...

Szerintetek aki 30 éves koráig nem szexelt már nem is fogok illetve szégyen a 30 év körüli szüzesség? (NŐ)

Figyelt kérdés
2015. jan. 2. 19:47
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
nem stimmel velem valami hát köszönöm szépen
2015. jan. 3. 19:00
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs veled semmi baj. Itt az ideje, hogy elkezdj ismerkedni. Majd találsz valakit, akiben megbízol, aztán majd csak belejössz.
2015. jan. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
37%
Azért valljuk be, elég szélsőséges ha egy lány ilyen korban még szűz. Illetve egyúttal azt is tükrözheti hogy ennyire nem fontos neki a szex. Ezt nem hiszem hogy sok pasi tolerálná.. De ezen még változtathatsz. Ha nem vagy bányarém, akkor gondolom vannak olyan pasik az ismerősi körödben akik szívesen megismernének jobban is..
2015. jan. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
válogatós vagyok
2015. jan. 4. 11:13
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Az jelenthet problémát. Én is sokáig az voltam, de rájöttem, hogy ha ennyire válogatok, soha senkim nem lesz. Ha az izmos, intelligens, érzékeny, vicces, tökéletes lovagra vársz, akkor szüzen halsz meg.

Lehet, hogy valaki elsőre nem jön be, de ahogy egy kicsit megismered, megtetszik. Az első benyomás sokszor nem mutatja az igazat. Ha elsőre nem is fog meg valaki, ismerkedj meg vele, beszélgessetek. Lehet, hogy pár alkalom után egész másképp látod majd. Ha még akkor sem jön be, még mindig lehet udvariasan közölni, hogy nem szeretnéd folytatni.

30f

2015. jan. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
30 évesen ideje leszokni a válogatásról, mert 5-10 év és kifutsz az időből gyereknemzés terén és jönnek az első ráncok is. Ne szépfiúkban gondolkodj, kedves átlagos férfit keress.
2015. jan. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
30 F. Biológus.
2015. jan. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Szia!

Első sorban a fejedben és a lelkedben kéne rendet tenni, utána már nem lesz gond semmi...

Szülőkkel mi újság???? Át kéne értékelned a nevelésüket...

2015. jan. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!