Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16 évesen ez szégyen?!

16 évesen ez szégyen?!

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, még mindig szűz és néha úgy érzem hogy ez szégyen! Csókolózáson kívül még semmi nem történt, és az is csak egy fiúval! A barátnőim már szinte túl vannak mindenen, de én úgy érzem hogy nem tudnék 'tovább menni' egy teljesen idegen fiúval! Most akkor velem van a baj?!

2013. jún. 5. 14:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%
De még mekkora!
2013. jún. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Az a baj, hogy nem adsz időt magadnak! Hogy másokhoz méred magad. Pedig a te életed, nem másoké. Amint megszűnik a nyomás rajtad, ki fog teljesedni a világ és az igazi is gyorsabban talál meg. ;)
2013. jún. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Én is szűz vagyok...de nem gondolom az hogy szégyen lenne...már az a baj a mai világban hogy nem vagy szűz? ne menj már a többi után. 16/F
2013. jún. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%
Ja és én még nem is csókolóztam...előző voltam
2013. jún. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Fordítsuk meg: Miért lennél büszke, ha 16 évesen megvolt egy leszbishow-al egybekötött duplab anál szárazon?:)
2013. jún. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Istenem... ha majd az én gyerekem lesz tini, akkor meg már az lesz a menő, ha valaki 14 évesen nem szűz??? Én is 16 voltam, mikor elvesztettem, elsőként az évfolyam azon csajai közül, akik bulizgattak meg társasági életet éltek. A srác, akivel megtörtént, 19 éves volt és szintén szűz. Akkor még nem volt ciki az se, ha 20 évesen veszítette el valaki. Aztán 28 évesen beleszerelmesedtem egy srácba, aki 26 évesen veszítette el, és én voltam a 2. nője. Egyáltalán nem éreztem cikinek, sőt. Hova a fenébe siettek ti mai tinédzserek? Hogy merészeltek ti lenézni bárkit bármi miatt? Pláne szex miatt, amihez baromira semmi közötötk, mert az mindenki magánügye. Cudar irányba megy ez a világ :-(
2013. jún. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ja és igen, veled van a baj, az agyaddal, meg hogy nincs eszed.
2013. jún. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőid annyit is érnek..az a szégyen amit manapság sok lány csinál 13-16 évesen szexel a nagy "szerelemből" vagy ismeretlennel haverban egy buliban és még sorolhatnám,16 évesen még nincs itt az ideje,hidd el fogalmuk sincsen az egészről csak arról,hogy mit hova kell dugni.Veled nincsen baj,csak normális az értékrended és van önbecsülésed,ne hagy,hogy buta csitrik elbizonytalanítsanak 20 évesen sem késő az első szeretkezés sőt 17-18 alatt egy lánynak sem kéne kefélnie,ugyanis Ők csak ezt csinálják,lelkileg és agyilag ugyanis éretlenek,nem képesek a mély érzelmekre,és nem is tudnak szeretkezni mivel azt sem tudják mi az.
2013. jún. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%
Dehogy szégyen! A többiekkel van a baj, akik ennyi idősen idegen pasikkal szexelnek.
2013. jún. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Az a szégyen, hogy 16 évesen nem jó neked az hogy szűz vagy és ezt szégyennek érzed!


Az a szégyen, hogy 16 évesen felteszed ezt a kérdést, és az is szégyen, hogy a környezeted miatt eszedbe jut feltenni ezt a kérdést!


Az a szégyen, hogy ilyen idióták a 16 évesek, ne haragudj, ne vedd magadra...


Az a szégyen, hogy a szüleitek ilyen semmirekellő embereket nevelnek belőletek, és 14 évesen már olyan nemi életet éltek, mint normál esetben egy min. 18 év feletti fiatal.


Gyerekek vagytok és szexeléssel foglalkoztok gyerekként, felelőtlenül, és meggondolatlanul, fűvel fával hemperegni akartok, mert TRENDI meg MENŐ, ez a szégyen, nem a 16 éves szüzességed!!


LOL

2013. jún. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!