Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16 évesen ez szégyen?!

16 évesen ez szégyen?!

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, még mindig szűz és néha úgy érzem hogy ez szégyen! Csókolózáson kívül még semmi nem történt, és az is csak egy fiúval! A barátnőim már szinte túl vannak mindenen, de én úgy érzem hogy nem tudnék 'tovább menni' egy teljesen idegen fiúval! Most akkor velem van a baj?!

2013. jún. 5. 14:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az szégyen, hogy egy 16 éves azt hiszi, hogy ez szégyen...
2013. jún. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
43%

Amúgy egyesek nem tudom mit gondoltok?????


Az Ő korosztályában ez már (sajnos) ÜBERGÁZ!!


A 14 évesek körében ha valaki még szűz, az olyan "hát nem valami menő arc, még szűz kislány / szűz kisfiú", már 14 évesen kinevetik és ciki, ha még szűz, főleg egy városi környezetben, talán vidéken nem gáz, de itt most nem kisvárosokra gondoltam, hanem falvakra. Kisvárosokban ugyanúgy gáz a 14 évesek körében ha valaki szűz!


Ez a XXI. századi valóság, jó lenne ha belátná mindenki, hogy idáig sűlyedtünk, és erről nem csak a gyerekek tehetnek, hanem a szülők, a lóf@szt érő szülők, akiknek nem hogy gyerek nem való de még kutya sem!


Nincs család, nincs házasság, nincs tisztelet, nincs szeretet, nincs rend, nincs kitartás, nincs fegyelem, nincs becsület, és már haza sincs a mai emberek szívében!


Szánalmasak lettek az emberek és az emberiség legalább 60-70%-a nem érdemli meg az életet sem, mert csak egy ceruzaelemként él a fogyasztói társadalom gépezetében, és birkaként megy a tömegek és a média által kitaposott úton!


Megérett a világ egy háborúra, katasztrófára, vagy világvégére, vagy valami apokaliptikus eseményre, mert elfelejtettünk bizonyos értékeket, és ennek nem lesz jó vége!

2013. jún. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
69%
Utolsó, amúgy te normális vagy szerinted? ne ragadtasd már magad világvége víziókra, mert egy kislány megkérdezte, hogy akkor most ciki-e szűznek lenni 16 évesen...
2013. jún. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Az a szégyen, ha úgy érzed, hogy ez szégyen!
2013. jún. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
13: fosol mi? :D
2013. jún. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

kifutottál az időből, vége van, elcseszted az életed

de nekem talán még kellenél ha nagyon nyomulsz és küldesz egy fürdőrucis képet

F19

2013. jún. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
énis szűz vagyok 16 évesen, igaz csak most lettem nem rég annyi.. de inkább vagyok az, mint hogy olyan legyek mint barátnőm hogy 15 évesen 2 hét ismeretség után(akkor még nem is jártak) lefeküdt a (mostmár) barátjával..
2013. jún. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
100%
figyelj csajszi! ne mások legyenek a mérvadók! ;) élj úgy ahogy neked jó! 16 évesen ez tök normális, sőtt jó dolog hogy szűz vagy! :) rá érsz 17-18 éves korodban is szexelni:D
2013. jún. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!