Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőm már nem szűz, de...

A barátnőm már nem szűz, de én még igen és nem merek még komolyabb dolgokba kezdeni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ő 19/L, én 20/F


Még sohasem volt komolyabb kapcsolatom nővel, ő viszont már 17 éves kora óta szexel. Nem mondja egyáltalán, de félek, hogy elfog hagyni valakiért, aki "férfiasabb" mint én. De akárhogy határozom is el (meg kívánom is nagyon), egyszerűen nem bírom egyszerűen leteperni, nagyon parálok, hogy valamit rosszul csinálok, kiábrándul vagy hasonló.

Múltkor azért volt elkeseredve, mert állítása szerint úgy érzi, minden kisebb lépést is úgy kell belőlem kicsikarni. Ez nem így van, de megértem, hogy ez rossz érzés neki.



2014. dec. 31. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt 17 évesen, mi pettingeltünk utána az én irányításom alatt történt az első.
2014. dec. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jaj, nyúlj már be neki!
2014. dec. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1# És mennyi ideig vártatok/mennyi ideig volt petting előtte?
2014. dec. 31. 12:07
 4/7 PearlDiver ***** válasza:

Hasonló helyzetben, mi 7 hónapig készítettük elő az első szeretkezést. Jól jött ki, szerintem ennyi kellett is.

A kulcsa, hogy nem elvárásokat kell támasztani, meg leszólni a másikat, hogy valamit nem tud (nulla tapsztalattal hogy is tudna??), hanem szeretni egymást. Ha ez nincs meg, ha valaki önmagát ennyivel jobban szereti, abból jó úgysem sül ki.

2014. dec. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne görcsölj azon hogy sikerülni fog-e vagy sem. Ha így állsz neki el se kezd.

Egyrészt nemártana ha már le akartok feküdni, ha beszélgetnétek is egymással arról hogy a másik mit, hogy és miért úgy. Ebből legalább lenne elképzelésed arról hogy kezdj hozzá. Másrészt ha a lány csak azért elhagyna téged mert tapasztalatlan vagy, akkor nem is te kellettél neki, szóval simán nem lenne kár érte még ha ez kicsit durván is hangzik.

Ha pedig tudja hogy tapasztalatlan vagy, és ennek ellenére is ő győzköd téged, akkor meg ne tétovázz, bízd rá magad, és cselekedj. Egy pár alkalom alatt simán bele fogsz jönni, ha nem félelemmel nyúlsz hozzá, hanem próbálkozol és odafigyelsz arra mi történik.

2014. dec. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Vagj vele es ra fogsz jonni,hogy feleslegesen aggodtal.
2014. dec. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ne parázz, nem lesz gond.

hány sráccal volt már a barátnőd?

2015. jan. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!