Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Amikor a szexre kerülne a sor...

Amikor a szexre kerülne a sor mindeg lelankadok. Gátlások vannak bennem vagy talán félek is egy kicsit! Mit tegyek? Igyak alkoholt vagy szedjek be valamilyen gyógyszert?

Figyelt kérdés
2008. aug. 17. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Ne is legyél a barátnőddel ha emiatt neked izgulni valód van...ezen semmi izgulni való nincsen mert ez a ritka kevés olyan dolgok közé tartozik a földön ami csak és kizárólag CSAK jó lehet mind két félnek. Tehát semmi para nem kéne...ha meg van akkor felejsd el, kicsi vagy még hozzá
2008. aug. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
ez sokmindenkivel előfordul eleinte, aztán az ember belejön a dologba. ne veygél be semmit, ha már egyszer előtte beindulták, akkor nincs gond. csináljátok sötétben, esetleg takaró alatt, hogyha olyan gond lenne, hogy szégyenlős vagy, vagy izgassátok fel egymást jobban. egy kis alkohol az mongyuk belefér, de attól szerintem nem lesz jobb. bár ki tudja, neme ha iszom sokkal rosszabbul meg, ha közben szédülsz meg mittomén, akkor nem is tudsz úgy teljesíteni.hagyd magad izgatni az utolsó pillanatig, mielőtt megkezdődik a szex. utána meg már jó lesz. ha meg mégse menne, akkor pihenjetek egy kicsit, aztán kezdjétek újra, ha vártok néhány percet, még az előző izgalom nem múlik el
2008. aug. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Neeeem, nincs veled semmi gond!!! Először is a csajnak ehhez kb semmi köze nincs (max annyit tehet, hogy megnyugtat, hogy ne érezd magad olyan rosszul), ez csak tőled függ. Mégpedig a teljesítménykényszer miatt van, nagyon meg akarsz felelni neki stb. De jó ha tudod, hogy egy lánynak, aki tudja, hogy szűz a barátja nincsenek nagy igényei az 1.nél, csak figyelj rá oda, nem kell ezen görcsölni!! Amit tehetsz az az, hogy türelmes vagy magaddal és ha úgy érzitek mindig megpróbáljátok és 1x csak minden simán megy majd:)
2008. aug. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltad már a félhomályt? mindent látsz mégis mindent takar. Csak arra figyelj hogy mit érzel iránta, és mi jó kettőtöknek semmi másra, még a lomposodra se (na azért a védekezésre mégis figyelj) és menni fog! ^^ Hajrá!
2008. aug. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem is volt ilyen gondom. kétszer sem jött össze. de aztán megbeszéltem vele hogy ideges vagyok stb. és minden rendbe jön hidd el ;)
2009. ápr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!