Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van valamilyen ötletetek? A...

Van valamilyen ötletetek? A többi alul.

Figyelt kérdés

Eléggé jóban vagyok eggyik oszt.társ nőmmel sőt...elente csak jóban voltunk azt puszi majd csók,simogatás am nagyon szép lány ő magas,hosszú szőkés haj,zöld szemek,szexy vékony formás test:$ tavaly decemberben a szallagavatónk után megtörtént vele az első petting,orális szex:$

És beszélgettünk igy a szexről mit hogyan...stb szal lassan úgy érzem belemenne a szexbe csak nincs megfelelő nyugis hely:$

A petting meg ilyeneket úgy ahogy megoldottuk:$

De azért a szex más sztem főleg hogy az első lessz nekem neki nem de szerencsére nem zavarja őt:)

Aki volt hasonló szituban vagy hasonló az légyszi adjon pár ötletet meg vmi olyan hely tippet ami azért nem kerül pénzbe és nincs hideg mint most kint és ami nyugis.

És ahol lehet 1 kis gyertya vagy valami:$:)Mert ő szereti ezeket még én is szeretném ha jó lenne az első is vele:)

19/F ő 20/L


2010. febr. 10. 15:28
1 2
 1/15 anonim válasza:
HOTEL. LOL
2010. febr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Jah de írtam olyan ami NEM pénzes hely xD a hotel sajna nincs ingyen de azért kössz
2010. febr. 10. 15:31
 3/15 anonim válasza:
Othon nalad nala? Nagyon nem lehet?
2010. febr. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát pont ezaz hogy náluk elég nagy a "forgalom" otthon és nálunk is hasonló a szitu és ezek így nem éppen nyugis helyek szexre pont ez a gáz:S
2010. febr. 10. 15:34
 5/15 anonim válasza:

Szivas... Nekem van hold de nincs kivel :P

GYERE HOZZAM EN MAJD TARTOM A GYERTYAT XD

na sok siker ezzel, nem tudok helyet sorry

2010. febr. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ottalvós buli..vagy Haver aki kölcsönadja a kéglit pár órára? Mi így oldottuk meg az elején XD
2010. febr. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ez elég bonyolult...1 megyében lakunk de nem épp közel egymáshoz sajna szal olyan hely kéne ahova közvetlen suli után tudnánk menni és akkor az ismerősök haverok még suliban,meló vagy nincsenek otthon:$:(
2010. febr. 10. 17:01
 8/15 A kérdező kommentje:
Valaki írhatna:S xD
2010. febr. 10. 17:24
 9/15 Futurare ***** válasza:

Ha melegebb lenne, azt mondám természet...


De így sajna csak annyi az ötlet, hogy meki wc...


M.H.

2010. febr. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Kocsiban?

Abba van fűtés! :D

Mi is kocsiba oldottuk meg :D

igaz gyertyafény nem volt,de rókák a kocsi körül igen :))))

2010. febr. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!