Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van valamilyen ötletetek? A...

Van valamilyen ötletetek? A többi alul.

Figyelt kérdés

Eléggé jóban vagyok eggyik oszt.társ nőmmel sőt...elente csak jóban voltunk azt puszi majd csók,simogatás am nagyon szép lány ő magas,hosszú szőkés haj,zöld szemek,szexy vékony formás test:$ tavaly decemberben a szallagavatónk után megtörtént vele az első petting,orális szex:$

És beszélgettünk igy a szexről mit hogyan...stb szal lassan úgy érzem belemenne a szexbe csak nincs megfelelő nyugis hely:$

A petting meg ilyeneket úgy ahogy megoldottuk:$

De azért a szex más sztem főleg hogy az első lessz nekem neki nem de szerencsére nem zavarja őt:)

Aki volt hasonló szituban vagy hasonló az légyszi adjon pár ötletet meg vmi olyan hely tippet ami azért nem kerül pénzbe és nincs hideg mint most kint és ami nyugis.

És ahol lehet 1 kis gyertya vagy valami:$:)Mert ő szereti ezeket még én is szeretném ha jó lenne az első is vele:)

19/F ő 20/L


2010. febr. 10. 15:28
1 2
 11/15 anonim válasza:
szerintem mind ketten egyetek krétát és ne menjetek suliba és délelőtt tuti nincs otthon senki vagy igen?
2010. febr. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hát sajna délelőtt is...am a kocsi jó ötlet ha tudnánk 1 kocsit szerezni csak ott nem tudom hogy lehetne gyertyát xD előttinek meg igen sokkal jobb lenne ha jó idő lenne azt akár kint a természetben...a meki wc se lenne rossz ötlet majd idővel meg ha tiszta wc de igy nekem az 1.nél elég gáz lenne olyan helyen:$ szerintem max petting,orál ilyen helyen azt lehet mert volt hogy ott oldottuk meg 1x2x suli után:$ de ő olyan lány hogy nem azt érdemli hogy a szűz barátja elősször 1 wcben dugja meg xD bocs a szóhasználatért de így van.
2010. febr. 11. 14:57
 13/15 A kérdező kommentje:
Meg az "ahhoz" nem is lenne vmi kényelmes és nyugis.
2010. febr. 11. 14:59
 14/15 A kérdező kommentje:
Mármint 1 meki vagy pláza wc xD
2010. febr. 11. 15:00
 15/15 anonim válasza:

A kocsiban van gyertya! XD


Bocs nem tudtam kihagyni :)))


Más ötletem nincs.

Sok sikert!!! XD

2010. febr. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!