Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csak sex kozben lehet elveszte...

Horror_girl kérdése:

Csak sex kozben lehet elveszteni a szuzesseget? Műbroki hasznalataval nem? Vagy valamilyen mas targy?

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
dehogynem. de nem ajánlom. hidd el, akinek odaadod a szüzességed az egy életre hálás lesz (már ha olyan a srác) és sosem fog téged elfelejteni. biztos hogy ezt egy műpénisszel akarod megosztani?
2010. dec. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ha még nem voltál sráccal akkor nem vesztetted el.. Önkielégítéstől még nem vesztetted el a szüzességed
2010. dec. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
31%
ne hallgass rájuk igenis elvesztheted a szüzességedet bármilyen tárgytól sőt lehet h már el is vesztetted és nem is tudsz róla(pl kiskorodban beleültél a cumisüvegbe)
2010. dec. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A szuzesseg az azt jelenti,hogy meg igazi broki nem volt a punciban.

Az mas,hogy akarmilyen targgyal atszakithatod a szuzhartyad,de attol meg szuz vagy.

2010. dec. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Csak nincs szűzhártyád... Magyarul ha a pasi megnézi nem fogja elhinni HEHEHE :D
2010. dec. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszöntem szépen,de pontosabban csak annyit akartam,h atszakitani a szuzhartyat..:) akkor lehet akarmilyen targgyal..:) köszii.xP
2010. dec. 21. 20:41
 7/10 A kérdező kommentje:
és az akarmilyen targgyal ha at akarom szakitani akkor az faj?? milyen pozban probajjam meg?
2010. dec. 21. 20:45
 8/10 anonim ***** válasza:

orvosi szempontbol elvesztheted azzal is, de abbol a szempontból és sose voltam szűz, ugyanis fiú vagyok.

ha úgy nézzük hogy közösültél e már az ellenkező nem egy képviselőjével, akkor meg nemlehet ugy elvenni, és abbol a szempontból én is szűz vagyok.

harmadik szempont meg attól függ mikor születtél, én abból a szempontból rák vagyok...

21/f

2010. dec. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A szüzességnek 2 definítciója van:


1, fizikai (van- e hártya)


2, tapasztalati (voltál-e valakivel)


Nyilván a fiúknál vagy a leszbikusoknál az első nincs is, vagy nem fontos. Ezt mindenki tudja magától... elég egyértelmű.

2011. jan. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Műűűű !!! Itt vagyok én, tudok segíteni.
2013. okt. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!