Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az miért van hogy ha én...

Az miért van hogy ha én magamhoz nyúlok az nem olyan izgató (vagyis izgató de kell pár percc mire elélvezek), hogyha más nyúl hozzám főleg hogyha fiú nyúl hozzám akkor egyből elélveznék? Többi lent

Figyelt kérdés
még szűz vagyok , még nem volt szexuális kapcsolatom , mert még 15 éves vagyok és még úgy nem is nyúlt hozzám senki .. de volt már olyan hogy egy fiú pl véletlen hozzám ért ott lent és olyan jó érzés volt mintha egyből elélveztem volna hogyha kb 30 mp-ig ott lett volna a keze? 15/L és az normális hogy szexet még egyátalán nem akarok szóba se jöhet viszont annak nagyon örülnék ha egy fiú kinyalna
2014. dec. 7. 20:27
 1/7 RRR ***** válasza:

mert egy hús vér srácot nem pótol a kezed

tök normális

viszont privi áradat:3-2-1- most

2014. dec. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Annyira bírom ezeket a kérdéseket.

Már miért ne lenne normális??

Ennyi évesen én is tökre ilyen voltam.

2014. dec. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy normális.

Én meg nagyon szívesen kinyalnálak. Ilyen az, amikor a kereslet találkozika kínálattal.

2014. dec. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egészen addig azt hittem, végre találtam itt egy normális 15 éves lányt, de utána elolvastam az utolsó sort...
2014. dec. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Normális, de ne álmodozz arról, hogy valaki csak kinyal. Nem lenne jó utána neked.


Legyél szerelmes. Ha a szerelmed nyúl oda az 10x olyan jó hidd el. Ne rontsd el ezt az ismeretlen jó érzést szerelem nélkül.

2014. dec. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Természetesen nem úgy gondoltam hogy most nyalna ki egy fiú ,olyan aki nem is ismer , hanem ha lesz barátom (mert most szakitottam a barátommal),és persze nem azt mondom hogy most nyaljon ki csak már nagyon kíváncsi vagyok ilyen téren... szóval érdekel a téma ..... meg persze én is viszonoznám és én meg mást csinálnák helyette... na de mindegy kár volt felrakni a kérdést .. és ezt ti úgysem értitek !
2014. dec. 8. 15:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor majd ha lesz barátod, akkor sok minden jót megtehetsz, sok jóban részesülhetsz. Várd ki.
2014. dec. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!