Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az igaz hogy a szűz pasik az...

Az igaz hogy a szűz pasik az első aktuskor hamar elélveznek?

Figyelt kérdés

Amikor elöször dugnak akkor hamarabb elélveznek, aztán a többi alkalommal már jobban birják.

igaz ez?


2011. dec. 6. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:
50% igen 50% nem...
2011. dec. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nem. Nem ettől függ. ha nagyon ideges gyors lehet az első menet. Ha azonban később oldódik a stressz akkor jobban oda tud figyelni arra mait csinál.
2011. dec. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sanszos! De szerencsére idővel változik :)
2011. dec. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül
2011. dec. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én első aktuskor 2 óráig birtam szal nem:D
2011. dec. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A nők sem tudják elérni rendesen a "csúcsot" évekig, szóval annál kisebb gond az ha a pasi hamar elélvez. Persze kérdés, hogy kinek mi a "hamar", mert ha a csaj telhetetlen és állandóan dugni akar, akkor semmi sem elég.
2011. dec. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

kb 20másodperc alatt televertem elsőre.18 voltam.



34f

2011. dec. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én 24 voltam amikor elveszítettem és az előzetes ismereteimnek és a tanulásnak köszönhetően egyáltalán nem mentem el hamar!

Ez érettségtől és kortól is függ kicsit.

2011. dec. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én be voltam parázva az először, hogy majd beteszem és eldurranok, aztán vélgül magamat is megleptem. Még két óra "igénybevétel" után sem éreztem, hogy elmegyek, pedig nagyon jó volt!!! :D Az élet apró örömei. :D
2011. dec. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mivel imádtam és imádom mindig is a szexet őrülten,ez is dobott mindig is azon,hogy gyorsan elmentem...(nem vészes,de azért lehetett volna több)viszont pár hónap alatt sikerült megtanulnom,most meg már észresem veszem és addig birom "amig akarom". persze ha rámülne egy playboy csaj,nem garantálnám,hogy nem csattannék el : ))
2011. dec. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!