Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szóval, ha elmegyek 1 nődokiho...

Szóval, ha elmegyek 1 nődokihoz és elmondom h. nem vagyok szűz, milyen módon vizsgál meg? és ha azt mondom, h. szűz vagyok, akkor nem nyúl hozzám ugye?

Figyelt kérdés
2012. febr. 26. 16:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
17%
A nőgyógyász látja, hogy szűz vagy-e, kár kamuznod...amúgy tuti már 13 éves korod óta nem vagy az, szóval jó vizsgálatot XD
2012. febr. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
A nőgyógyász NEM tudja megállapítani, hogy szűz-e vagy sem. Csupán azt látja, hogy meg van-e a szűzhártyád. Az pedig nem csak szexnél szakadhat át.
2012. febr. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
50%
Bakker: ha nincs meg a szűzhártyája, az azt jelenti, hogy nem szűz, szóval UGYANAZ :D Az nem érdekli a dokit, hogy pezsgősüvegtől, vagy lótól történt, de azt élből látni fogja, hogy megvan-e, szóval ne titkolózz.
2012. febr. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
figyu,ugy tudtam,h.a nőgyógyász csak akkor vizsgál meg alulról,ha nem vagy szűz?és ez a kérdésem,h.hogyan vizsgál meg akkor,milyen eszközöket használ? és nem vagyok 13,17 vagyok,és most voltam eggyütt a barátommal és nőgyógyászhoz kell mennem,szóval nem tudom h.mit csinálna velem,és félek!
2012. febr. 26. 16:23
 5/19 anonim ***** válasza:

Nem éppen azt jelenti. Sporttól és tampontól is át szakadhat, mégsem veszti el a szüzességét...

Pontosan mi miatt akarsz menni? Gyógyszert akarsz íratni vagy esetleg valami fertőzésed van?

2012. febr. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
szóval,az a gondom,h.lefeküdtem a barátommal,és nem vagyok teljesen biztos abban,h.átszakadt e a szűzhártyám,ugy volt az egész ,h.majdnem teljesen berakta,fájt is nagyon de nem vérzett,és olyan érzésem volt,mintha valami falba ütközött volna!szóval nem tudom,h. átszakadt e vagy sem.nem értem ezt! ezért szeretnék menni az orvoshoz,1kivizsgálásra!
2012. febr. 26. 16:33
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű, hogy átszakadjon. Lehet rugalmasabb a szűzhártyád, vagy már korábban átszakadt. Sok nőnek nem vérzik, emiatt nem kell megijedned.
2012. febr. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
*Nem törvényszerű, hogy vérezzen
2012. febr. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
de nem értitek,olyan mintha falba ütközne,és nem megy tovább a pénisze és ennél a pontnál nagyon fáj!
2012. febr. 26. 16:37
 10/19 anonim ***** válasza:
55%
Akkor is alulról fog megvizsgálni. Kár volt kúrnod
2012. febr. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!