Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szóval, ha elmegyek 1 nődokiho...

Szóval, ha elmegyek 1 nődokihoz és elmondom h. nem vagyok szűz, milyen módon vizsgál meg? és ha azt mondom, h. szűz vagyok, akkor nem nyúl hozzám ugye?

Figyelt kérdés
2012. febr. 26. 16:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ha tetszik ha nem hanyatt kell, hogy vágd magad ő meg szépen megvizsgál. És igen, alkalom adtán be is nyúl, fel is nyom valamit (pl a kenet vételnél egy fültisztító pálcikára hasonlító dolgot, vagy ultrahangnál belső ultrahangos készüléket). Nem kell ezektől félni. És miért fosol ennyire attól, hogy hozzád nyúl?? Bemondásra ő sem tud sokkal többet mondani, csak találgat.
2012. febr. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ha már járt pénisz benned nem vagy szűz, független attól, hogy átszakadt e a szűzhártyád vagy nem !

Azt írod majdnem teljesen benned volt a párod pénisze és akkor érezted a fájdalmat, sztem a méhszájad elérte a pénisze és az tud fájni, próbáljátok úgy csinálni, hogy nem tövig nyomja, vagy te lény felül és tudsz irányítani .

Azért meg felesleges menned, hogy a doki mondja meg neked, hogy van e szűzhártyád vagy nincs, azt te is meg tudod nézni !

2012. febr. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

[link]


ezt olvasd el :)

2012. febr. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
hogyan tudnám azt megnézni,h.van szűzhártyám vagy nincs? áljak a tükör elé?
2012. febr. 26. 17:28
 15/19 anonim ***** válasza:
hát én spec úgy néztem meg anno, az ágyon széttett lábakkal ülve és egy kis tükröt ( jó nem nanoméretűt, de egy kozmetikai tükröt vegyél elő ) fogtam az egyik kezemben, a másikkal meg szétnyitottam a puncim , hogy mindent lássak :D nekem kb 8-10 lyuk volt rajta :)
2012. febr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 lili-anna válasza:
Az tényleg igaz, hogy nem indok, hogy csak azért akarsz dokihoz menni, hogy megmondja, hogy megvan-e még a szűzhártyád, vagy sem, de én azt tanácsolom, hogy ha fájt, akkor mindenképp menj el és ne félj megmondani, hogy nem vagy már szűz. Egyébként meg ha az vagy, ha nem, mindenképp meg fog vizsgálni, ha már ott vagy. Az sem kizárt, sőt biztos, hogy fog csinálni egy rák szűrővizsgálatot, de ettől sem kell félned, nem fog fájni, max egy kicsit kellemetlen lesz, mivel hát, gondolom nem kell magyarázni, hogy miért. :)
2012. febr. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Már meg ne haragudj, de mi köze van egy nőgyógyásznak ahhoz, hogy te szűz vagy, esetleg nem?? Ha elmész rutin vizsgálatra, azért vizsgál meg, hogy lássa, minden rendben van-e. Fel fog tenni pár kérdést: mikor jött meg az első, mennyire rendszeres a ciklusod, talán azt is megkérdi, hogy élsz-e már nemi életet. Szerintem, jobb ha őszinte vagy.

Egy biztos, nincs az a nőgyógyász, aki meg tudná állapítani , hogy járt benned pénisz vagy nem.

2012. febr. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem elég vicces volt az első nőgyógyászati vizsgálatom 17 évesen,mert mondtam a dokinak,hogy még szűz vagyok,ő pedig győzködött,hogy nyugodtan elmondhatom,ha nem.Én továbbra is mondtam neki,hogy az vagyok,ő folytatta azzal,hogy nem mondja el a szüleimnek,bevallhatom neki...ennél a pontnál ott tartottam már,hogy majd úgyis meglátja.Aztán belátta,hogy nekem van igazam,de azért elég vicces volt,hogy győzködnöm kellett a dokit...szóval bevallhatod akár az vagy,akár nem,a nőgyógyásztól nem kell félni,nem ítél el,ez a munkája,ha pedig valami baj van veled,akkor mindenképp menj el,főleg ha már élsz szexuális életet,évente illik elmenni.Az én dokimnak az volt furcsa,hogy 17 évesen még szűz vagyok,szóval ne aggódj...
2012. febr. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Ha azt mondod szüz vagy végbélen keresztül vizsgál meg!
2012. márc. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!