Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek ciki ha valaki...

Szerintetek ciki ha valaki még szűz? 18/L

Figyelt kérdés

(Az a lényeg hogy egy pár hete regisztráltam egy társkereső oldalra unalomból...

És rám írt egy srác és megkérdezte hogy mióta nincs senkim és én írtam neki hogy 18 éve 1 hónapja és 13 napja.)

Ez után elkezdett oltani hogy mi az hogy még nem volt akkor én biztos egy nagyon unalmas ember lehetek aki semmit nem ér stb..


2014. dec. 1. 17:13
1 2
 11/14 anonim válasza:
Dehogyis gáz! Figyelj, ha csak úgy kedved támadna beszélgetni, nyugodtan írj! A történeted alapján illetve ahogy ezt itt leírtad nekünk egy nagyon szimpi leányzó vagy! Jó lenne, ha mást nem is legalább beszélgetni és talán meg is ismerni egy picit. :)
2014. dec. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Jó lenne, ha több hasonló lány szánná rá magát a társkeresőzésre. :)

Nem értem, hogy mondhat ilyeneket egy társkeresőző fiú. Mintha ő nem lenne kétségbeesve, hiszen ő is regisztrált (persze, majd unalomból...). Örülnie kéne, hogy ott talál ismerkedni akaró lányokat. Ott legtöbbször fiútöbblet van. A legtöbb lány el se jut a társkeresőig, mert mielőtt rászánná magát, hatszor bepasizik.

Ha gondolod, megmutathatod a társkeresős profilodat nekem is!

2014. dec. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki, én 22 vagyok fiú és szűz, nem vagyok csúnya, nem vagyok kövér csak otthonülő és picit zárkózott típus vagyok, de nem érzem gáznak, majd ha itt az idő...
2014. dec. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Írj és segítek;)
2014. dec. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!