Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek ciki ha valaki...

Szerintetek ciki ha valaki még szűz? 18/L

Figyelt kérdés

(Az a lényeg hogy egy pár hete regisztráltam egy társkereső oldalra unalomból...

És rám írt egy srác és megkérdezte hogy mióta nincs senkim és én írtam neki hogy 18 éve 1 hónapja és 13 napja.)

Ez után elkezdett oltani hogy mi az hogy még nem volt akkor én biztos egy nagyon unalmas ember lehetek aki semmit nem ér stb..


2014. dec. 1. 17:13
1 2
 1/14 anonim válasza:
Ne adj a gyökerek véleményére és máris boldogabb ember leszel.
2014. dec. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
csontig lerágott téma. az a ciki, hogy ilyet kérdezel, nem az, hogy szűz vagy.
2014. dec. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

Idióta volt a srác!!!

Nem ciki,nem kell aggódni.

2014. dec. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Akarsz beszélgetni? Csak beszélgetni. 19/F
2014. dec. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki!!! Ne foglalkozz az ilyenekkel. Mindenki később érik meg rá, ne befolyásoljon az, hogy mit mond egy-egy szemét!
2014. dec. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 LovaticGirl válasza:
Habár én csak 17 voltam szeptemberben, ugyanabban a cipőben járunk. Én is sokat gondolkozom ezen, de mindig abba nyugszom bele, hogy nem vagyok egyedül. Fel a fejjel, inkább egy kicsit később legyen valakid, mint túl korán :)
2014. dec. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
tudjátok, rá fogtok jönni, hogy a szüzesség elvesztése utáni nap is ugyanolyan nap, mint az előző. nincs ilyen megkönnyebbült érzés, hogy FUHH, VÉGRE, NINCS SZŰZHÁRTYÁM. semmi nincsen. elveszted és kész. ugyanolyan ember maradsz, mint előtte. ha normális körülmények között veszted el, akkor természetessé válik a szex, ha meg csak úgy, mert teher számodra, akkor még te fogod utána magad rosszul érezni, ha esetleg elterjed a híre, vagy ha rossz emlék lesz.
2014. dec. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.. :D

Mellesleg nem érzem cikinek csak miután ezt írta elgondolkoztam rajta hogy akkor ez tényleg igaz lehet.

2014. dec. 1. 17:25
 9/14 Mr. Truth ***** válasza:
Én ha tehetném visszaforgatnám az időt... Egy csomó mindent bánok ebben a szex témában amit megcsináltam és amit kihagytam... ha tehetném visszamennék az időben és most sirhatnék hogy 23 évesen szüz vagyok... :) akkor sokkal jobb lenne mert mindent újra átélhetnék :)
2014. dec. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az attól függ miért vagy az. Én férfi vagyok 28 éves, de picit sem érzem gáznak a szüzességem, mert annyira ronda vagyok minden lány szerint, hogy soha egynek sem lenne gusztusa lefeküdni velem. De még csak randira sem jönne el velem senki.
2014. dec. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!