Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van ennyi szűz huszonéve...

Miért van ennyi szűz huszonéves srác?

Figyelt kérdés
hogy lehet hogy még nem történt meg mi lehet az oka?

2014. nov. 23. 00:19
1 2 3 4 5
 41/46 LeftBehind ***** válasza:
100%

1. Családi háttér miatt se női, se férfi kép nem volt előttem, amiből bármit tanulhattam volna.

2. Barátaim 2 éve kezdtek el lenni, iskolában mindig én voltam a tipikus kitaszított.

3. Életem legrosszabb emlékei 95%-ban nőktől származnak, így elég nehéz bíznom bennük.

4. Későn érő típus vagyok, 16 éves koromig nem is nagyon érdekelt a dolog és akkor már bőven azzal szivatott mindenki, hogy szűz vagyok.

5. Nem vagyok épp egy divatmagazin-szökevény és van pár változtathatatlan testi adottságom amik erre még rá is tesznek egy lapáttal.

6. Az elmúlt 5 évben összeszedtem pár száz visszautasítást és volt pár csaj aki csak húzta az agyam, aztán koptatott le.

7. Ezek közül az egyikbe szerelmes voltam, majd 1 éven keresztül mentem utána, végül kiderült hogy végig valaki mással dugatta magát.

8. Ez eddig felsorolt élményeimből szépen kialakult a depresszió, önbizalomhiány, bizalmatlanság, gyűlölet a nők iránt(ezt próbálom kordában tartani), kissé paranoiás vagyok és 2 naponta kapuzárási pánik tör rám.


Még valamit esetleg?

21/F

2014. nov. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:

Én is paranoiás lettem..:/

de volt pár kapcsolatom.

amúgy igen nekem is a rossz fiúk kellenek.általában.

2014. nov. 23. 19:06
 43/46 LeftBehind ***** válasza:
Akkor kedves kérdező, mint bennfentestől megkérdezném - mi a franc olyan jó nektek azokban a gyökerekben?
2014. nov. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
Izgalmasak, maszkulin kisugárzásuk van, biztonságban érzik magukat mellettük.
2014. nov. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 LeftBehind ***** válasza:
Biztonságban? A nőknek elég kifordult értelmezésük van a biztonságot tekintve....
2014. nov. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim válasza:

Kedves válaszoló férfiak! Hagy meséljem el az én történetem nektek. 19 éves szűz lány vagyok. Sosem voltam egy modell alkat, 44-es ruhákat hordok -hála istennek, nem vagyok az az elfolyós lány. Emiatt mindig is komplexusaim voltak. En próbálok ismerkedni, járok a barátaimmal bulizni, de senki sem akar velem ismerkedni. Adok magamra, parfüm leheletnyi smink, ápoltság. Regisztráltam ilyen társkeresőre is, de ott is minden férfi csak szexet keres.


Én úgy gondolom, hogy nem várok el sokat egy férfitól, pláne külsőben. Most is egy pár centivel alacsonyabb férfi tetszik, aki igazán intelligens, művelt, a szakmájában az egyik legelismertebb az országban, humoros. Nálam ezek a legfontosabbak, hogy tudjak egy férfival,rendesen beszélgetni, és legyenek önálló, értelmes gondolatai.

2014. nov. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!