Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van ennyi szűz huszonéve...

Miért van ennyi szűz huszonéves srác?

Figyelt kérdés
hogy lehet hogy még nem történt meg mi lehet az oka?

2014. nov. 23. 00:19
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nagyon nem vicces a téma, hosszútávon a nőknek sem jó, ha tönkreteszik lelkileg a férfiakat...
2014. nov. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim válasza:
51%
Mert a csajok nem basznak velük.
2014. nov. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:
nem viccből kérdeztem csak érdekelt..
2014. nov. 23. 00:31
 14/46 anonim ***** válasza:
75%

Túl nagyok a nők elvárásai,ez a legnagyobb gond manapság,aztán jön a felszínesség.Így nagyjából ezek.

Csak egy a különbség férfi és nők között,hogy a nők válogathatnak és megtehetik,míg egy férfi nem...

Ha tudnád milyen megalázásokat,durva visszautasításokat kaptam nőktől,meg úgy az emberektől is fiatalabb koromban,akkor megérthetnéd.

23/F

2014. nov. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
100%

Volt 2 szűz fiú, akik nagyon tetszettek (persze nem egy időben) és le is akartam feküdni velük. Meg is pedzegettem nekik a dolgot, de a mai napig rejtély számomra, hogy miért nem történt végül semmi. Pedig egyértelmű volt, hogy tetszem nekik.

Szóval nam tudok válaszolni.

27L

2014. nov. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:

a nők válogathatnak és megtehetik,míg egy férfi nem... "

már amelyik..


de miért te bárkivel lefeküdnél tök mindegy milyen a csaj csak hogy elveszítsed a szüzességed???ez meg már milyen kihasználod a csajt...

2014. nov. 23. 00:38
 17/46 A kérdező kommentje:
Én voltam már szűz sráccal..súlyos lelki problémái voltak..:/vannak..
2014. nov. 23. 00:39
 18/46 anonim ***** válasza:

Kérdező,és akkor mi van? Nyilván van rá megoldás,és ha segítesz neki a gondjaiból kilábalni,akkor még jobban szeretni fog...


Nyilván nem bárkivel jönnék össze én sem,azonban én tudom hogy saját magamnál nem vetem el a sulykot,mivel külsőre kb. a nők 80%-a bejön... szóval aki már kicsit is igényes magára,és nőies az nekem teljesen elég szokott lenni külsőt tekintve.A belső az már más kérdés.

2014. nov. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:

Az hogy problémás..és macerás..

:S


hát igen van akinek nem lehet segíteni :S


mindegy..


nem kötekedni akartam.

2014. nov. 23. 00:44
 20/46 anonim ***** válasza:
100%
De ha szeretsz valakit,vagy akár csak megkedveled annyira,akkor holmi problémák közétek állhatnak?Gondolj már bele,ne viccelj ha az első problémánál megfutamodsz,akkor bizony nem is volt fontos számodra az a személy igazán...
2014. nov. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!