Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van ennyi szűz huszonéve...

Miért van ennyi szűz huszonéves srác?

Figyelt kérdés
hogy lehet hogy még nem történt meg mi lehet az oka?

2014. nov. 23. 00:19
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl 2 évem ment el arra, hogy távkapcsolatban vártam 1 csajra, akibe képes voltam belehabarodni, aztán szépen hoppon maradtam. Alkalmi dolog meg folyamatosan lehetne de 21 evesen nem tudom. Egyrészt akivel alkalmi lehetne na.. Nem szeretnék csalódást okozni.. Másrészt ennyi idő után igen is úgy érzem kijárna nekem is egy normális kapcsolat.
2014. nov. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:

nem első probléma volt de nem akarok erről beszélni, a lényeg hogy a fiúk se szentek..

persze vannak rendesek is köztük.

2014. nov. 23. 00:52
 23/46 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt borzalmasan elkorcsosult a világ. A mai kisgyerekek valóvilágon meg éjjelnappalbudapesten nőnek fel, így szörnyen torz képet kapnak arról, milyennek kéne lenniük. Gyakorlatilag azt súlykolják beléjük, h minden a külsőségeken múlik, legyen izmod, tedd ki a csöcsöd, bulizz minden 2. nap, és véletlenül se próbálj intelligens lenni. Ne ne ne, az szégyen ha valaki használja az agyát, mindig légy felszínes. Ezek az ingerek érik őket, így a férfiak és a nők többsége is olyan lesz, amitől én hányok.


A magamfajtája meg nincsen kereslet, aki nagyon tud szeretni, hűséges, odaadó, képességei szerint mindent megtenne a lányért, ha viszonzásul őt is hűségesen szeretnék. Persze az elején nagyon problémás lennék, mert 0 önbizalmam van, de úgy vélem ezen lehetne segíteni. Csak ugye idővel egyre rosszabb ez az állapot, egyre frusztráltabb vagyok, egyre inkább elhiszem, hogy úgyse sikerül. Így meg nehéz...

2014. nov. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező nekem azt mondd el, miért van az, ha úgy viselkedek mint egy farok, marha népszerű vagyok, ha rendes meg levegőnek néznek.


Meg nem mondaná senki rólam, hogy szűz vagyok, nem is érdekel engem se, majd jön aminek jönnie kell. De ez a dolog idegesít.


Tudnék mesélni. Pont a múlt héten hívott 1 kedves csaj ismerősöm, hogy beszállnék-e harmadiknak a pasija mellé.:'D


Na most azér 21 vagyok vagy se..:'D Sztem megérted te is, hogy nem így akarom elveszteni.:D De ő nyílván nem tudja, hogy szűz vagyok.

2014. nov. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:

igen vettem észre. hát persze annak meg kell adni a módját.

na de nekem sincs már önbizalmam pedig nem vok szűz..és miért nincs mert lerombolták...de mindegy.

2014. nov. 23. 01:03
 26/46 anonim ***** válasza:
Na nem mindegy az. Mesélj mi nyom, privátban is leírhatod, tényleg érdekel.
2014. nov. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 finomakékpirula? válasza:
49%
A történet mindegyik mögött ott áll, nincs olyan, hogy nincs oka. Ezen kívül ez egy "anonim" vmi, ahol bárki megpróbálhatja megtudni, azt amit szeretne. Ide amiatt nagy részük eltéved. Te ezt látod itt, ezért hiszed azt, hogy ez vmi furcsaság... Mindenkinek megvan a baja, van akinek pont ez/az egyik, fogadd el, vagy ha zavar tegyél ellene!
2014. nov. 23. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:

Még nem jött össze: van ilyen. Eddig ahány lánynál próbálkoztam mindnél kevésnek bizonyultam. Akkor most hogy vesztettem volna el? Elmentem volna hivatásoshoz? Ugyan, én ahhoz túl jófiú vagyok (tudom, ez nagy hátrány manapság). Ha úgy adódna, hogy találkoznék egy kedves lánnyal, aki képes szeretni, simán lefeküdnék vele, de bárkivel nem fogok csak azért, hogy ne legyek szűz. Sajnálom, hogy vannak magam felé elvárásaim és azokból nem engedek.

28F

2014. nov. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:

Mert nincs az a nő aki lefeküdne velem, talán csak a prostik. Őket meg szeretném meglátogatni, csak nem merem.

25F

2014. nov. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:

Oka? Azok a nők akik nekem bejöttek lepattintottak. Ez pont elég ok, hogy az maradjak.


25F

2014. nov. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!